توسط رییس جمهور انجام شد؛ابلاغ ماده واحده «الحاق یک بند جدید به مصوبه سیاست‌ها و ضوابط کیفیت بخشی دانشگاه فرهنگیان

رییس جمهور و رییس شورای عالی انقلاب فرهنگی، ماده واحده «الحاق یک بند جدید به ماده (۱) مصوبه سیاست‌ها و ضوابط کیفیت بخشی دانشگاه فرهنگیان» را برای اجرا ابلاغ کرد.

به گزارش سیناپرس به نقل از شورای عالی انقلاب فرهنگی، ماده واحده «الحاق یک بند جدید به ماده (۱) مصوبه سیاست‌ها و ضوابط کیفیت بخشی دانشگاه فرهنگیان» که در جلسه ۸۸۷ مورخ هفتم شهریور ۱۴۰۲ شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسیده است، در نامه ای از سوی آیت الله سیدابراهیم رئیسی برای اجرا به وزارت آموزش و پرورش و دانشگاه فرهنگیان ابلاغ شد.

متن این ابلاغیه به شرح زیر است:

ماده واحده «الحاق یک بند جدید به ماده (۱) مصوبه سیاست‌ها و ضوابط کیفیت بخشی دانشگاه فرهنگیان» به شرح ذیل است:

وزارت آموزش و پرورش
دانشگاه فرهنگیان

ماده واحده «الحاق یک بند جدید به ماده(۱) مصوبه سیاست‌ها و ضوابط کیفیت بخشی دانشگاه فرهنگیان» که بنا به پیشنهاد وزارت آموزش و پرورش در جلسه ۸۸۷ مورخ ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسیده است؛ به شرح ذیل برای اجراء ابلاغ می‌گردد:

ماده واحده – با استناد به بند ۳-۲ سیاست‌های کلی ایجاد تحول در نظام آموزش و پرورش کشور و در اجرای راهکار ۳-۱۱ سند تحول بنیادین نظام آموزش و پرورش و با هدف جذب معلمان مستعد و با انگیزه و رعایت و تامین اقتضائات خاص حرفه معلمی، یک بند جدید تحت عنوان بند «ه» به ماده (۱) مصوبه سیاست‌ها و ضوابط کیفیت بخشی دانشگاه فرهنگیان (مصوب جلسه ۸۷۹ مورخ ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ شورای عالی انقلاب فرهنگی)»، به شرح عبارات ذیل الحاق می گردد:

هـ) شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی داوطلبان حرفه معلمی موضوع قانون متعهدین خدمت به آموزش و پرورش و ورود به دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی، به موجب پیشنهاد وزارت آموزش و پرورش توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی تصویب می‌گردد».

سید ابراهیم رئیسی
رییس جمهور و رییس شورای عالی انقلاب فرهنگی

نوشته

توسط رییس جمهور انجام شد؛

ابلاغ ماده واحده «الحاق یک بند جدید به مصوبه سیاست‌ها و ضوابط کیفیت بخشی دانشگاه فرهنگیان اولین بار در خبرگزاری سیناپرس | اخبار علمی ایران و جهان. پدیدار شد.

لینک منبع خبر

whistle

doornegar.com

این وبلاگ، جایگزین سیگار برای نگارنده آنست. ظاهربین نباشیم و ظاهرسازی هم نکنیم. این رسانه، متعهد است سکان جهت دهی افکار عمومی را از بوق های تبلیغاتی سنتی و زرد پس بگیرد. تم(پوسته) این بنگاه بازنشر خبر، ترکیبی از رنگ سبز واتساپ، پیمایش بینهایت اینستاگرام و دارک مود توییتر هست. انواع تبلیغات و آگهی شما پذیرفته می شود. برای رزرو جایگاه پیام بازرگانی خود، به شماره ۰۹۳۰۴۲۸۲۵۳۱ پیغام واتساپی دهید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.