فهرست بستن

تماشا کنید: تست مقاومت گوشی‌ای که می‌توانید با آن اصلاح کنید!

تماشا کنید: تست مقاومت گوشی‌ای که می‌توانید با آن اصلاح کنید!

کانال JerryRigEverything یک از معتبرترین مراجع یوتیوب برای سنجش میزان مقاومت گوشی های هوشمند است. زک نلسون هر از چند گاهی به کالبدشکافی گوشی ها نیز میپردازد و با ایجاد تغییرات در ساختار آنها، نحوه چیدمان قطعات مختلف گوشی را کشف می کند. اما کماکان اصلی ترین ماموریت زک و کانال او تست مقاومت گوشی ها به حساب می آید. او این بار به سراغ یکی از عجیب ترین گوشی های موجود در جهان رفته است. گوشی ای که علاوه بر انجام کارهای روزمره می توانید با آن موهای خود را اصلاح کنید!

گوشی دارای امکاناتی مانند باتری ۳۸۰۰ میلی آمپر ساعتی، سیم کارت دوگانه، مقاومت در برابر غبار و… است، اما عجیب ترین ویژگی آن قابلیت اصلاح مو می باشد. گوشی مورد آزمایش زک تنها ۳۵ دلار قیمت دارد، بنابراین نمی توان از آن انتظار مقاومت چشمگیری داشت. صفحه نمایش پلاستیکی این گوشی در سطح ۳ دچار خراش شد، در حالیکه سطح ۴ خراش ها عمیق تر شدند. بدنه پلاستیکی این گوشی هم مقاومت چندانی از خود نشان نداد. دوربین ۰٫۳ مگاپیکسلی این گوشی و فلش آن هم به همین ترتیب دستخوش خراش شد. نمایشگر ۲٫۶ اینچی این گوشی هم تنها ۱۸ ثانیه در تست حرارت مقاومت کرد و پس از آن پلاستیک روی آن ذوب شد. در تست خمیدگی اما عملکرد این گوشی قابل قبول بود و بر عکس پرچمدار اوپوو، Find X دچار شکستگی نشد.

پس از تست مقاومت نلسون گوشی/ماشین اصلاح مورد آزمایش را کالبدشکافی کرد و اعضای داخلی آن را نمایش داد. در مجموع این یکی از عجیب ترین و جالب ترین ویدئوهای تست مقاومتی بود که کانال JerryRigEverything به اشتراک گذاشت. در پایان ما هم شما را به دیدن این ویدئو دعوت می کنیم.

بازدید: 26

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.