فهرست بستن

تماشا کنید: تست مقاومت و کالبدشکافی کوچکترین گوشی جهان

تماشا کنید: تست مقاومت و کالبدشکافی کوچکترین گوشی جهان

زک نلسون از کانال یوتیوبی پرطرفدار JerryRigEverything جدیدترین گوشی های هوشمند بازار را در معرض آزمون های سخت خود قرار میدهد تا میزان مقاومت آنها را ارزیابی کند. البته او هر از چند گاهی این گوشی ها را به نحو متفاوتی کالبدشکافی نیز میکند تا علاوه بر مطلع شدن از چگونگی ساخت آن ها، رنگ و رویی دیگر به گوشی ها ببخشد. زک در آخرین ویدئوی خود به سراغ کوچکترین گوشی جهان رفته و T1 از شرکت Zanco را مورد ارزیابی قرار داده است.

از کوچکترین گوشی جهان که تنها ۵۰ دلار قیمت دارد، نمی توان انتظار مقاومتی خیره کننده داشت. با توجه به ابعاد این گوشی کوچک، مقرون به صرفه ترین راه برای تولید نمایشگر آن استفاده از پلاستیک است و همانطور که در ویدئوی تست خواهید دید، پلاستیک هم چندان مقاومت خاصی نه در برابر خراشیدگی و نه در برابر گرما از خود نشان میدهد. بدنه پلاستیکی این گوشی هم طبیعتاً در برابر شکنجه، استقامتی از خود نشان نداد. در تست خمیدگی به دلیل ابعاد کوچک این گوشی، امکان فشار زیادی وجود نداشت و T1 از این آزمون جان سالم به در برد.

 در نهایت زک با بازکردن قاب گوشی، به کالبدشکافی آن پرداخت و ساختار نه چندان پیشرفته آن را به نمایش گذاشت. در هر حال این گوشی تنها با هدف برقراری تماس و ارسال مسیج تولید شده است و به همین دلیل نیاز به مقاومت بالا و یا ساختار پیشرفته ندارد. در پایان از شما دعوت می کنیم تست مقاومت و کالبدشکافی کوچکترین گوشی جهان را مشاهده بفرمایید:

بازدید: 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: