فهرست بستن

تماشا کنید: تست مقاومت میت X2 – گوشی تاشو 3000 دلاری هواوی

در چند وقت اخیر در ویدئوهای زک نلسون در کانال یوتیوبش یعنی JerryRigEverything شاهد بودیم که گوشی‌هایی گیمینگ جدید، مانند ROG Phone 5 و Legion Duel 2 عملکرد چندان درخشانی ندارد و باتوجه به اینکه در تست مقاومت از وسط نصف شدند، احتمالا خم شدن آن از وسط در زمان فشار‌های سنگین بسیار محتمل است. اما به نظر شما در تست مقاومت میت X2 عملکرد گوشی 3000 دلاری هواوی به چه ترتیب خواهد بود؟

تست مقاومت میت X2 هواوی

زک در جدیدترین ویدئوی خود به سراغ جدیدترین گوشی تاشو هواوی رفته تا میزان مقاومت آن را در برابر فشارهای سنگین و آزمون‌های سخت مورد بررسی قرار دهد. زک پس از جعبه گشایی از این گوشی و نگاهی به محتویات درون آن، روند همیشگی تست مقاومت را در پیش می‌گیرد.

تست خراش و بررسی میزان مقاومت نمایشگرها، قاب پشتی و لبه‌های اطراف دستگاه مرحله اول این آزمون است. جای که قابل پیش‌بینی است که نمایشگر داخلی دستگاه به دلیل ساختار تاشو خود از مقاومت کمتری در مقایسه با نمایشگر بیرونی برخوردار باشد.

گوشی‌های تاشو به واسطه طراحی لولایی شکل دارای یک مرحله اضافه در تست مقاومت هستند و آن میزان نفوذ خاک و گل به درون گوشی است. در این مرحله زک مقداری خاک بر روی نمایشگر داخلی ریخته و تلاش می‌کند تا با باز و بسته کردن گوشی این خاک‌ها را به سمت داخل و زیر نمایشگر هدایت کند.

در مرحله سوم نوبت به آزمون آتش میرسد، جاییکه نمایشگرهای این گوشی در برابر شعله مستقیم فندک قرار می‌گیرند تا میزان مقاومت آنها در برابر حرارت سنجیده شود. در این مرحله نیز می‌توان انتظار داشت که عملکرد که دو نمایشگر به دلیل تفاوت در تکنولوژی ساخت، متفاوت از یکدیگر باشد.

در نهایت نوبت به آزمون خمیدگی میرسد، جاییکه مانند همیشه با اعمال فشار به دو سمت گوشی (در حالت بسته)، زک تلاش می‌کند تا گوشی را از وسط خم کند. اما این پایان ماجرا نیست و او حتی تلاش به خم کردن دستگاه در حالت باز نیز می‌کند.

با این آزمون دشوار، آیا به نظر شما هواوی میت X2 می‌تواند از پس تست مقاومت زک برآید؟ برای کشف جواب از شما دعوت می‌کنیم، ویدئوی زیر را مشاهده بفرمایید:

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *