فهرست بستن

تماشا کنید: تریلر جدید فیلم Venom

تماشا کنید: تریلر جدید فیلم Venom

دنیای سینمایی مارول در ادامه فیلم های موفق و بسیار پر طرفدار خود فیلمی جدید از داستان های حول شخصیت اسپایدرمن را با نام Venom پیش رو دارد. چند روز پیش و در حاشیه نمایشگاه کامیک کان شهر سن دیه گو تریلری جدید از این فیلم بصورت خصوصی برای برخی تماشاچیان پخش شد که در آن صحنه های جدیدی از فیلم و چندین شخصیت آن به نمایش در آمده بود. بالاخره انتظار طرفداران این فیلم تمام شد و سونی پیکچرز تریلر جدید این فیلم را بصورت عمومی نیز منتشر کرد.

فیلم ونوم اولین فیلم از سری فیلم هایی است که دنیای اسپایدرمن کامیک های مارول را بر پرده نقره ای سینماها به نمایش خواهند گذاشت. نکته جالب این است که این دنیای جدید کاملا مجزا از دنیای سینمایی دیگر شرکت مارول که در آن فیلم هایی مانند اونجرز قرار دارند جای گرفته و هنوز مشخص نیست که شخصیت اسپایدرمن که در فیلم های اونجرز و فیلم های مستقل این شخصیت حضور داشته در این دنیای سینمایی جدید حضور خواهد داشت یا خیر. خبر ها حاکی از این است که دنیای سینمایی جدید بیشتر با تمرکز بر روی دشمنان اسپایدرمن ساخته خواهد شد.

در تریلر جدید فیلم ونوم صحنه های تازه تری از فیلم به همراه جزییات بیشتری از داستان آن دیده می شود و همچنین نشانه هایی از حضور سیمبیوت های (موجوداتی که با اتصال به انسان ها آنها را به هیولاهایی ترسناک تبدیل میکنند) دیگر در این فیلم نیز به چشم میخورد.  تام هاردی، میشل ویلیامز، ریز احمد، جنی اسلیت و وودی هارلسول در فیلم ونوم نقش آفرینی خواهند کرد و در تاریخ ۵ اکتبر ( ۱۳مهر) شاهد اکران آن در سینماهای سر تا سر جهان خواهیم بود. در پایان از شما دعوت میکنیم از تماشای تریلر جدید فیلم ونوم لذت ببرید (لینک دانلود).

بازدید: 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.