تماشا کنید: تریلر بازی Company of Heroes 3 بعد از حدود یک دهه

پس از هشت سال، بازی RTS افسانه‌ای جنگ جهانی دوم ما را به مدیترانه می‌برد. در ادامه تماشا کنید: تریلر بازی Company of Heroes 3 بعد از حدود یک دهه منتشر شد.

تریلر بازی Company of Heroes 3

پس از یک شمارش معکوس رمزآلود که متمرکز بر سواحل ایتالیا بود، Relic Entertainment و Sega اعلام کردند بازی «کمپانی قهرمانان 3» (Company of Heroes 3)، قرار است در اواخر سال 2022 برای رایانه‌های شخصی منتشر شود. بخش سوم در RTS ادعا شده که ماجرای جنگ جهانی دوم را دنبال می‌کند در جبهه مدیترانه اتفاق می‌افتد و ظاهرا تمرکز ویژه‌ای بر آفریقای شمالی و ایتالیا دارد. از بسیاری جهات، این بازی نوعی بازگشت به سبک عنوان اصلی Company of Heroes است؛ اما، همچنین شامل چندین نوآوری خاص خود مانند مکث تاکتیکی و یک نقشه کمپین کاملا پویا است.

تریلر بازی Company of Heroes 3

فرماندهی حمله متفقین به ایتالیا در کمپین Company of Heroes 3 شاید برای بازیکنان Total War بیشتر از بازی‌های گذشته همین مجموعه آشنا باشد. عنوان کمپانی قهرمانان قبلا با توسعه Ardennes Assault با ایده نقشه مبارزات پویا بازی کرده است؛ اما، «دیوید لیتمن» (David Littman) از استودیو Relic این نقشه را چندین هزار بار بزرگ‌تر توصیف کرده است. تریلر سینماتیک این بازی را در ادامه مشاهده کنید.

اولین اسکرین شات‌های بازی Company of Heroes 3

در این بازی شما علاوه بر این که می‌توانید با تصرف سرزمین، دسترسی دشمنان به تجهیزات و تدارکات را قطع کنید، همچنین می‌توانید از فرودگاه‌ها استفاده کنید تا از پشتیبانی هوایی نزدیک در مأموریت‌های RTS برخوردار شوید. در عین حال با این روش می‌توانید مواضع دشمن را با ناوهای جنگی خارج از کشور بمباران کنید و با واحدهای کوچک‌تر به نام Detachments که نقش حمایتی دارند، درگیر شوید. این مبارزات توسط یک داستان شخصیت محور هدایت می‌شود که برای اولین بار جنگجویان محلی پارتیزان را درگیر می‌کند و به عنوان ترکیبی از مأموریت‌های سنتی RTS و مجموعه تنظیم شده مانند Avelino و Monte Cassino گرد هم می‌آیند. اولین اسکرین شات‌های بازی Company of Heroes 3 را ببینید:

اولین اسکرین شات‌های بازی Company of Heroes 3
اولین اسکرین شات‌های بازی Company of Heroes 3 صحنه نبرد
صحنه‌های واقع گرایانه بازی Company of Heroes 3
گیم پلی بازی Company of Heroes 3
گیم پلی بازی Company of Heroes 3

گیم پلی بازی Company of Heroes 3

در حالت تک نفره، کمپانی قهرمانان 3 در حال معرفی سیستم مکث تاکتیکی جدیدی است که به شما امکان می‌دهد قبل از زدن گرینه «ادامه بازی» (Resume)، نبرد را فریز کرده و برای همه واحدهای خود دستور بازی دهید. در حالی که Relic این روش را به عنوان راهی برای سهولت تجربه بازیکنان جدید، حتی به عنوان یک پیشکسوت RTS در نظر گرفته است. مکث تاکتیکی در این بازی بسیار کاربردی بوده و به شما اجازه می‌دهد تا همه چیز را به روشی راضی کننده تنظیم کنید. تریلر گیم پلی بازی Company of Heroes 3 را در ادامه تماشا کنید:

امکان Breaching یکی دیگر از تغییرات قابل توجه در گیم پلی RTS است که به یک گروه پیاده اجازه می‌دهد تا درب یک ساختمان اشغالی را با لگد باز کنند و واحدهایی را که در آن پادگان هستند، قتل عام یا بیرون کنند. این امر تمرکز بیشتری بر پیاده نظام دارد، تهاجم زودهنگام بازی را علیه مواضع مستحکم امکان پذیر می‌کند و جنگ را به بن بستی که فقط با تانک و توپخانه سنگین شکسته می‌شود، می‌رساند. با این وجود برای کسانی که آتش زدن مواضع را به صورت زمینی دوست دارند، با یک سیستم جدید تخریب، کلیساها و ویلاها از هم پاشیده و با فیزیک و صدای واقع بینانه از بین می‌روند.

نظر شما درباره تریلر بازی Company of Heroes 3 چیست؟ آیا شما نیز از طرفداران این عنوان محبوب هستید؟ نظرات خود را برای ما بنویسید.

لینک منبع

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *