فهرست بستن

تماشا کنید: بازی Riders Republic از سوی Ubisoft معرفی شد؛ مجموعه ای از بازی های ورزشی جذاب

Ubisoft شب گذشته و در رویداد Forward خود از یک بازی جدید با عنوان Riders Republic رونمایی کرد که کار طراحی و تولید آن توسط استودیوهایی صورت گرفته است که پیش از این در مراحل ساخت بازی Steep شرکت داشتند. Riders Republic یک بازی سبک ورزشی محسوب می شود که علاقه مندان به انواع مختلفی از ورزش ها می توانند از آن لذت ببرند.

تریلر و اطلاعاتی که شب گذشته از سوی Ubisoft منتشر شد نشان می دهد که این بازی قرار است مجموعه ای بازی های ورزشی را در خود جای دهد. رشته های ورزشی نظیر دوچرخه سواری، اسکی، اسنوبرد، وینگ سوت و راکت وینگ سوت در این بازی حضور دارند و علاقه مندان به آن ها اگرچه این روزها به دلیل مشکلات ناشی از بیماری کرونا امکان لذت بردن از آن ها را ندارند، اما می توانند با استفاده از این بازی هیجان آن ها را دوباره تجربه کنند.

بازی Riders Republic قرار است برای هرکدام از این رشته های ورزشی دارای بخش Career نیز باشد تا کاربران بتوانند یک سلسه اتفاقات جذاب را در هرکدام از آن ها تجربه کنند. در خبری بهتر این بازی قابلیت اجرا به صورت چندنفره را هم داراست. مسابقات ورزشی این بازی می تواند به صورت شش نفر در برابر شش نفر برگزار شود تا دو تیم چندنفره بتوانند توانایی های خود را به دیگران نشان دهند.

در اتفاق جذاب دیگر برای این بازی، مسابقات آنلاین و بین المللی نیز طراحی شده است و حتی در مد Mass Starts امکان اجرای مسابقات به صورت یک رقابت عظیم 50 نفره نیز امکان پذیر است. در بخشی از این مسابقات گیمرها به منظور رقابت بهتر مجبور هستند از وسایل نقلیه و ابزارهایی گوناگون استفاده کنند. Ubisoft اعلام کرده است که این بازی را به گونه ای طراحی کرده است تا گیمرها بتوانند با پیاده سازی ریسک ها و حقه های گوناگون در آن پیروز شوند.

مسابقات این بازی در پارک های ملی آمریکا که با جزییات وسیعی طراحی شده اند برگزار می شود. استودیو سازنده همچنین اعلام کرده است که برای مسابقات گوناگون تنظیمات گرافیکی، آب و هوایی و محیطی مختلفی را طراحی و تدارک دیده است.

بازی Riders Republic قرار است در تاریخ 25 فوریه سال 2021 (ششم اسفندماه 99) برای سیستم های خانگی و کنسول های PS4 و Xbox One منتشر شود. در این تاریخ همچنین نسخه مربوط به دو کنسول جدید Xbox Series X و PS5 نیز عرضه می شود. استودیو سازنده قول داده است که این بازی بر روی کنسول های نسل جدید با نرخ 60 فریم بر ثانیه اجرا می شود.

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *