تفاهم نامه جهاد دانشگاهی هنر و کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور

تفاهم‌نامه‌ همکاری مابین جهاد دانشگاهی هنر و کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، به منظور همکاری‌‌های دوجانبه و حمایت این کارگروه از برگزاری دهمین جشنواره ملی پوشاک «بوم‌تن» امضاء شد.

به گزارش سیناپرس از روابط عمومی جهاددانشگاهی هنر، تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک میان کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و جهاد دانشگاهی هنر با حضور دکتر سجاد لطفی دبیر این کارگروه و امین مختاری سرپرست جهاد دانشگاهی هنر با هدف همکاری و هم‌افزایی دوجانبه در خصوص موضوعات مختلف حوزه پوشاک و همچنین حمایت از برگزاری دهمین جشنواره ملی پوشاک «بوم‌تن» و ارتقای حضور دانشگاهیان در پروژه‌ها و فعالیت‌های مشترک مطالعاتی و اجرایی حوزه مد و لباس کشور، منعقد شد.

در این مراسم، دو طرف بر اهمیت و ضرورت برگزاری رویداد ملی «بومتن» و میزان اثرگذاری آن در حوزه عفاف و حجاب کشور تاکید داشته و همچنین در خصوص ابعاد مختلف کاربردی همکاری دو مجموعه در راستای حمایت از آموزش‌های مهارتی دانشجویان و هنرجویان با توجه به پوشش و هویت اسلامی و همچنین حمایت از اجرای طرح‌ها و پویش‌های هنری و فرهنگ‌سازانه با هدف اجتماعی‌سازی مفاهیم عفاف و حجاب بحث و تبادل نظر شد.

کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور بر اساس قانون ساماندهی مد و لباس مصوب ۱۲ دی‌ماه ۱۳۸۵ مجلس شورای اسلامی، به عنوان متولی سیاستگذاری و برنامه‌ریزی حوزه مد و لباس کشور شناخته می‌شود.

نوشته تفاهم نامه جهاد دانشگاهی هنر و کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور اولین بار در خبرگزاری سیناپرس. پدیدار شد.

لینک منبع خبر


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.