فهرست بستن

تغییر لوگوی محصولات اینتل در 2020 – سری EVO برای دوره‌ای تازه

تغییر لوگوی محصولات اینتل در 2020 به شکلی رخ خواهد داد که این کمپانی روزهای چندان خوبی را علی رغم گزارش مالی مناسب خود سپری نمی‌کند. EVO احتمالا به برند پردازنده برجسته و مهمی برای اینتل تبدیل خواهد شد که در دوران محصولات پس از سری Core نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

اینتل باز طراحی را از پایه آغاز کرده جایی که از لوگوی اصلی کمپانی شروع می‌شود. یک نشان جدید جایگزین نشانی خواهد شد که از زمان عرضه Core i7 اولیه یعنی یک دهه پیش وجود داشت. این برندها با تصاویر پس زمینه ساده‌ای همراه شده‌اند که طیف رنگی کمتری را شامل می‌شوند. پسوند برند (i3 / i5 / i7 / i9) نیز در قسمت پایین و سمت راست جای گرفته.

تغییر لوگوی محصولات اینتل در 2020

تغییر لوگوی محصولات اینتل در 2020
تغییر لوگوی محصولات اینتل در 2020

تفاوت میان دو لوگو EVO Powered by Core و Core i3 توجهات را به خود جلب خواهد کرد. ما تصور می‌کنیم که EVO یک دسته جدید از پردازنده‌های هایبرید را شکل خواهد داد که بیش از یک نوع هسته پردازشی (یک نوع معماری) را در خود جای داده‌اند و احتمالا اولین حضور این برند با خانواده Alder Lake در بازار اتفاق می‌افتد. چیپ‌های غیر EVO احتمالا تنها یک نوع هسته پردازشی را شامل می‌شوند و با توجه به زمان بندی ثبت این نشان‌های تجاری (جولای 2020) ما انتظار داریم که جانشین Tiger Lake چنین برندهایی را با خود به همراه داشته باشد زیرا نوت بوک‌های بر پایه Tiger Lake احتمالا از قبل وارد مرحله تولید انبوه شده‌اند.

در هر صورت تنها به تولید کنندگان اصلی (مانند Quanta و Compal و Foxconn و غیره) باز می‌گردد تا استیکرهای جدید را روی محصولات خود یا بسته بندی قرار دهند. همچنین زیر نوشته Powered by Core در سری EVO جالب توجه است زیرا می‌تواند به اینتل در انتقال به برندی جدید کمک کند.

ثبت برند Intel EVO
ثبت برند Intel EVO

همچنین داده‌های ثبت در اداره ثبت اختراج ایالات متحده نیز منتشر شده‌اند.

بیشتر بخوانید: Ponte Vecchio بدون فناوری 6 نانومتری TSMC – اینتل سردرگم

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *