تعویق دوباره کنگره موبایل ایران – این رویداد آبان‌ماه برگزار نمی‌شود!

نخستین گردهمایی فعالین زیست‌بوم موبایل کشور در ابتدا قرار نیست که آبان‌ماه امسال برگزار شود. برگزارکنندگان رویداد رویداد کنگره موبایل ایران ساعتی قبل خبر تعویق مجدد این رویداد و برگزاری آن در زمانی دیگر خبر دادند.

پس از آنکه با تحلیل شرایط کرونایی کشور تصمیم بر آن شده بود که کنگره موبایل ایران به جای هفتم تا دهم مهرماه در روزهای دهم تا سیزدهم آبان‌ماه برگزار شود، این رویداد یک بار دیگر به تعویق افتاد. کنگره موبایل ایران با انتشار بیانیه‌ای این موضوع را به اطلاع مشتاقان رویداد رساند. در ادامه متن بیانیه این گنگره را مطالعه خواهید کرد.

اعلام تعویق کنگره موبایل ایران

«همانطور که می‌دانیم رکن اصلی زیست‌بوم موبایل، ارتباطات است. با شدت گرفتن اختلالات اینترنتی پس از اوج‌گیری اعتراضات طی هفته‌های اخیر، کسب‌وکار بسیاری از ذی‌نفعان زیست‌بوم موبایل از جمله تأمین‌کنندگان، توسعه‌دهندگان و پلتفرم‌ها با مشکلات جدی روبه‌رو شده است. از سویی طی روزهای اخیر تعدادی از سخنرانان بخش زیست‌بوم کنگره موبایل یا در بازداشت به سر برده و یا تحت‌نظر هستند که عدم حضور این افراد، به کیفیت محتوای این بخش لطمه خواهد زد.

بی‌شک اصلی‌ترین هدف کنگره موبایل ایران هم‌افزایی تمام ذی‌نفعان زیست‌بوم موبایل کشور است و جای خالی هریک از حلقه‌های این زنجیره موجب قطع ارتباط و تنزل ارزش‌های مورد توجه این رویداد بزرگ است.

همچنین به‌علت شرایط خاص و ویژه‌ای که در ایران عزیزمان پیش آمده، حفظ جان عزیزان شرکت‌کننده در کنگره و احترام به امنیت و آرامش ملی کشور ارجح بر هر چیزی است.

از سویی، گردانندگان مرکز نمایشگاه‌های ایران‌مال، محل برگزاری کنگره موبایل ایران، به‌دلیل شرایط خاص حاکم بر جامعه و حفظ امنیت بازدیدکنندگان، رویدادهای برنامه‌ریزی در آن مرکز را تا بازگشت شرایط به حالت عادی به تعویق انداخته است.

از این رو ستاد برگزاری کنگره موبایل ایران با توجه به شرایط موجود و عدم دریافت تأییدیه‌های امکان تا زمان برگزاری انتشار این بیانیه، تصمیم به تعویق در زمان برگزاری گرفته است. بر این اساس ستاد برگزاری با ابراز امیدواری به بازگشت آرامش کامل به زیست‌بوم موبایل کشور و حضور تمامی ذی‌نفعان  در این رویداد، تصمیم دارد برگزاری این رویداد را به زمانی امن و مناسب موکول کند.»

Adblock test (Why?)

منبع خبر

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *