فهرست بستن

تعداد کاربران HarmonyOS به 120 میلیون نفر رسید

هی گنگ (معاون بخش عملیاتی شرکت هواوی) اعلام کرده که تعداد کاربران HarmonyOS در سراسر جهان به بیش از 120 میلیون نفر سیده است. ظاهرا این سیستم عامل فراتر از انتظارات هواوی عمل کرده است (باید دید که انتظارات این شرکت در چه حد و اندازه‌هایی بوده یا بعد از تحریم آمریکا چه انتظاری داشتند) و هدف گذاری بعدی این شرکت برای تعداد 300 الی 400 میلیون نفر تا پایان سال 2022 رسیده است. برای جزئیات بیشتر این خبر با ما همراه باشید.

تعداد کاربران HarmonyOS در آینده چگونه خواهد شد؟

نسخه‌ی جدید سیستم عامل هارمونی هواوی بسیاری از دستگاه‌های قدیمی هواوی و برند زیر مجموعه‌ی Honor را شامل خواهد شد و بخشی از این آمار نیز متعلق به صاحبان گوشی‌های قدیمی هواوی است. از طرفی تلاش‌های برای توسعه‌ی سیستم عامل بعدی هواوی نیز در جریان است و ظاهرا نسخه‌ی بتای HarmonyOS 2 برای دستگاه‌های -Huawei P10، P10 Plus ، Mate 9، Mate 9 Pro ، Mate 9 Porsche Design ، nova 3 ، Enjoy 9 Plus ، Tablet M5 10.8 اینچ ، M5 Pro 10.8  اینچی و M5 8.4 اینچی منتشر شده است. بنابر این تا چند ماه دیگر شاهد رونمایی نسخه‌ی جدیدتر این سیستم عامل خواهیم بود و باید دید که آیا شرکت هواوی قادر به تکرار این آمار خود خواهد بود یا خیر.

تعداد کاربران HarmonyOS به 120 میلیون نفر رسید ۲

قبل از اینکه اقدام به بروزرسانی دستگاه هواوی خود بکنید، این شرکت چندین هشداررا برای شما به نمایش خواهد گذاشت. یکی از آن‌ها این است که احتمال کار نکردن برخی از برنامه‌ها در سیستم عامل جدید وجود خواهد داشت و از طرف دیگر اگر گوشی شما در لیست احتمالی و پشتیبانی شده‌ی سیستم عامل جدید نباشد، شما قادر به دریافت آن نخواهید بود. برای دیدن لیست دستگاه‌های مجاز به آپدیت می‌توانید به قسمت Settings> System> Software Update دستگاه هواوی خود مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید:

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *