فهرست بستن

تعداد کاربران سرویس HMS هواوی از ۷۰۰ میلیون نفر عبور کرد

انارگیفت

در نوزدهمین کنفرانس اینترنت چین که در تاریخ دوم مرداد برگزار شد، هواوی اطلاعات جدیدی در مورد سرویس‌های موبایلی هوآوی (HMS) منتشرکرد که خبر از موفقیت این سرویس و رسیدن به ۷۰۰ میلیون کاربر می‌دهد.

این سرویس در عمل جایگزینی برای سرویس‌های مشابه مثل گوگل پلی است. این شرکت ضمن ارائه گزارشی آماری در مورد این زیرساخت اعلام کرد که تعداد افراد فعال در بخش توسعه نرم‌افزار مبتنی بر سرویس‌های موبایلی هوآوی به ۱.۶ میلیون نفر رسیده که نسبت به سال گذشته رشدی ۷۶ درصدی را نشان می‌دهد.

هواوی اعلام کرده که تعداد کاربران  این سیستم از مرز ۷۰۰میلیون نفر عبور کرده است که رشد سالیانه ۳۲ درصدی را نشان می‌دهد. از زمان آغاز به کار سرویس HMS هواوی، ۸۱ هزار برنامه جدید به آن اضافه شده که خبر از در حال کامل شدن این سرویس می‌دهد.

لازم به ذکر است که برای سرعت بخشیدن این کار، هواوی حدود ۱ میلیارد دلار در زمینه توسعه اپ سرمایه‌گذاری کرده است. علاوه بر آن برنامه حمایتی «ستاره درخشان» (the Shining Star) هوآوی پشتیبانی کاملی از حدود 10 هزار برنامه مختلف انجام داده که از دیگر دلایل رشد HMS محسوب می‌شود. به نظر می‌رسد که با توجه به عدم امکان استفاده گوشی‌های جدید هواوی از سرویس‌های گوگل، این کمپانی همچنان به سرمایه‌گذاری کلان برای کامل کردن HMS و سایر سرویس‌های مربوط به آن ادامه دهد.

بیشتر بخوانید:


ویجیاتو: آنباکسینگ گوشی Huawei Nova 7i

تماشا از یوتیوب ویجیاتو

.کپی شد

https://vgto.ir/5i6

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *