فهرست بستن

تصویر کارت گرافیک MSI RTX 3080 Ti SUPRIM X در آستانه عرضه منتشر شد

چند هفته‌ای بیشتر تا زمان معرفی پرچمدار گیمینگ جدید انویدیا و عرضه آن فاصله نداریم و اکنون تصویری از کارت گرافیک MSI RTX 3080 Ti SUPRIM X منتشر شده است. این تصویر از یک طرف یک توزیع کننده عمده منتشر شده و اینطور که به نظر می‌رسد، به زودی باید منتظر حضور این کارت گرافیک قدرتمند در بازار باشیم. بنا به شایعات، یک کارت RTX 3080 Ti انویدیا از ماه نوامبر تاکنون در حال ساخت بوده است اما جزئیات منتشر شده حاکی از این هستند که این محصول از آن زمان تا امروز تغییراتی داشته است. یکی از این تغییرات، حافظه ویدئویی 20 گیگابایتی GDDR6X پرچمدار انویدیا بوده که حالا تیم سبز تصمیم گرفته از یک حافظه 12 گیگابایتی GDDR6X با پهنای باند 19 گیگابیت بر ثانیه در گرافیک جدید خود استفاده کند.

زمان عرضه کارت گرافیک MSI RTX 3080 Ti SUPRIM X

در حالی که هر ماه از سال 2021 انتظار معرفی پرچمدار جدید انویدیا را داشته‌ایم اما به نظر می‌رسد این محصول مورد انتظار بالاخره در ماه می معرفی خواهد شد. اخیرا تصویری از چندین پالت از کارت گرافیک‌های MSI منتشر شد که گفته میشد MSI RTX 3080 Ti Ventus 12G OC یکی از موارد در این بسته بندی‌ها بوده است. حالا یک منبع VideoCardz تصویری از کارت گرافیک MSI RTX 3080 Ti SUPRIM X از یکی مراکز توزیع کننده منتشر کرده است. SUPRIM X سری پرچمداران گرافیک‌های MSI است که از بهترین عملکرد و کیفیت ساخت برخوردارند. RTX 3090 از همین خانواده به یک بیس‌پلیت مسی با روکش نیکل و همچنین هیت پایپ‌هایی که با دقت بالایی ماشین کاری شده بودند، مجهز بود.

اسکرین شاتی که اخیرا از RTX 3080 Ti انویدیا منتشر شده نشان می‌دهد این کارت گرافیک مجهز به 10240 هسته کودا، باس حافظه 384 بیتی، فرکانس پایه 1365 مگاهرتز و فرکانس بوست 1665 مگاهرتز می‌باشد. انتظار می‌رود انویدیا این محصول را به یک محدود کننده ماینینگ مجهز کند و آن را با قیمت 1099 دلار روانه بازار کند. شایعات زمان معرفی این محصول را 18 می برابر با 28 اردیبهشت و عرضه آن را 26 می مصادف با 5 خرداد ماه اعلام کرده‌اند. هر چند با توجه به وضعیت بازار گرافیک، بعید است دسترسی به این محصول نیز کار آسانی باشد.

زمان معرفی کارت گرافیک گیمینگ RTX 3080 Ti انویدیا مشخص شد

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *