تصمیم هواوی مبنی‌بر ارائه فناوری‌ های هوشمند خودرو به خودروسازان

SERES، یک شرکت توسعه و تولید فناوری E-Powertrain متمرکز بر کاربر، اعلام کرده است که ۲.۵ میلیارد یوان را برای خرید مجموعه علائم تجاری «Wenjie» از هواوی و شرکت‌های وابسته آن هزینه خواهد کرد. بر اساس گزارشی، هواوی پاسخ داده است که سری علائم تجاری Wenjie را به SERES منتقل خواهد کرد و به حمایت از این شرکت در استفاده از فناوری‌ های هوشمند خودرو خود تحت این علامت تجاری ادامه خواهد داد.

فناوری‌ های هوشمند خودرو هواوی

سازنده گوشی‌های هوشمند هواوی همواره بر عدم تولید خودرو و در عوض توسعه فناوری‌ هایی برای کمک به شرکت های خودروسازی برای ارائه خودروهای خوب به مردم تاکید داشته است. در سال ۲۰۲۰، رن ژنگفی، مدیرعامل هواوی، اعلام کرد که این شرکت قصد ندارد خودروهای خود را بسازد.

هواوی فناوری‌ های هوشمند خودرو را به خودروسازان ارائه می‌کند

با این حال، شایعاتی در مورد احتمال کار هواوی روی خودروی هوشمند خود منتشر شده بود. از آن زمان، این برند سیستم‌های مختلفی را راه‌اندازی کرده است که برروی خودروهای هوشمند سایر شرکت‌ها ارائه می‌شدند. این شرکت به همکاری با شرکت‌های خودروسازی برای ایجاد و پیاده‌سازی فناوری‌های عالی خودروهای هوشمند و ارتقای تجربه کاربر ادامه خواهد داد.

گزارش شده است که این شرکت قبلاً برخی از علائم تجاری مرتبط با فناوری خودروهای هوشمند خود را به شرکت‌هایی مانند چری و BAIC منتقل کرده است. انتقال علائم تجاری به خودروسازان نشان‌دهنده استراتژی هواوی برای ارائه تدریجی فناوری‌های خودروهای هوشمند خود به تعداد زیادی از کاربران است. این نه تنها سهم هواوی در این زمینه را افزایش می‌دهد، بلکه فناوری وسایل نقلیه متصل را نیز بهبود می‌بخشد.

SERES گفت با کسب علامت تجاری Wenjie، آنها همکاری خود را با هواوی بیشتر خواهند کرد. این شرکت همچنین خاطرنشان کرد که از فناوری های جدید در خارج از چین نیز استفاده خواهد کرد.

Adblock test (Why?)

منبع خبر


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.