فهرست بستن

تصاویر طرح مفهومی گوشی هوشمند مایکروسافت سرفیس Solo منتشر شد

سال گذشته شرکت مایکروسافت از گوشی تاشو سرفیس Duo با سیستم عامل اندرویدی رونمایی کرد و در نهایت نسخه تجاری این محصول را با قیمت 1400 دلار در سال جاری میلادی روانه بازار کرد. حال به نظر می‌رسد که مایکروسافت برای کاربران ساده پسند یک محصول جدید را در نظر گرفته زیرا به تازگی اطلاعات و تصاویری از گوشی هوشمند مایکروسافت Surface Solo با صفحه نمایش استاندارد منتشر شده است.

گوشی تاشو سرفیس Duo پس از مدت‌ها انتظار با سیستم عامل اندرویدی روانه بازار شد اما به نظر می‌رسد که عملکرد این گوشی چندان برای کاربران جذاب نبوده و با استقبال نسبتاً ضعیفی مواجه شده است. حال به نظر می‌رسد که مایکروسافت تصمیم گرفته تا نسخه استاندارد گوشی هوشمند اندرویدی خود را با صفحه نمایش تکی به بازار رقابت‌ها عرضه کند.

البته خبر تولید گوشی اندرویدی سرفیس Solo صرفاً یک شایعه از سوی رسانه‌ها بوده و تا این لحظه مایکروسافت این خبر را تایید یا تکذیب نکرده است. در این بین یکی از طراحان معروف توییتر تصمیم گرفته تا تصورات خود را از گوشی سرفیس سولو در قالب یک طرح مفهومی به نمایش بگذارد.

این طرح مفهومی توسط Jonas Dehnert منتشر شده و زبان طراحی آن مانند گوشی تاشو سرفیس دو است، با این تفاوت که بجای صفحه نمایش دوگانه در آن از صفحه نمایش تکی استاندارد استفاده شده است. طراحی قسمت جلویی سرفیس Solo مانند اکثر گوشی‌های هوشمند امروزی است و برای کاهش حاشیه صفحه نمایش از بریدگی نقطه‌ای صفحه نمایش برای قرار دادن دوربین سلفی استفاده کرده است.

این کانسپت زیبا علاوه بر المان‌های طراحی منحصر به فرد سری سرفیس مایکروسافت، برخی از بخش‌های خود را از محصولات شرکت‌های دیگر قرض گرفته است. این طرح مفهومی مانند هزاران طرح مفهومی دیگر صرفاً به منظور نمایش محصولات آینده طراحی شده و هیچ ضمانتی در خصوص ساخته شدن نسخه تجاری آن وجود ندارد.

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *