تصاویری که با دیدن آنها حال بهتری خواهید داشت

تصاویری که با دیدن آنها حال بهتری خواهید داشت

عکس ها نه تنها راهی برای صبت خاطرات ما به حساب می آیند، بلکه فرصتی برای شکار لحظه هایی هستند که ما اغلب در زندگی روزمره خود متوجه آنها نمی شویم. مهربانی، شوخ طبعی، محبت، هریک از آنها  برای یک لحظه همه چیز را متوقف میکند و ما را به این فکر میندازد که چقدر این لحظات شگفت انگیزند.  با هم نگاهی میندازیم به تعدادی از این تصاویر بی نظیر.

شاهزاده شارلوت، کفش عموی خود شاهزاده هری را پوشیده است. این کفش های قرمز شارلوت، همان هایی هستند که عمویش، هری 30 سال پیش زمانی که همسن او بود، پوشیده بود. این اولین بار نیست که این اتفاق میفتد. خانواده سلطنتی دوست دارند که چیزهای قدیمی را به زندگی های جدید بدهند.

مردی که به زنش دوباره خواندن را آموزش میدهد. این زن که حافظه خود را از دست داده بود، با صبر، عشق و درک در حال یادگیری دوباره است.

گل رزی که در طول یکی از شورش های ضد دولتی در سال 2013 در بانکوک رخ داده بود، به سربازی تقدیم شد. این نماد امید برای غلبه بر بحران بود.

میشل و باراک اوباما در حالیکه منتظر نخست وزیر سنگاپور بودند. این زوج حتی در جلسات رسمی هم مانند دو فرد معمولی رفتار میکردند.

سگی که در میان دو سرباز خسته به خواب رفته است. این تصویر از سربازان شوروی در سال 1942 گرفته شده است. چند دقیقه استراحت به همراه حیوان خانگی.

سکته هم نمی تواند یک ازدواج 60 ساله را خراب کند.

در این تصویر که در کبک کانادا گرفته شده است، شما می توانید مردی را ببینید که با یک بطری کوچک به سگ آبی کوچک غذا میدهد.

بچه ای که می خواهد به این جوجه شانس بو کردن گل ها را بدهد.

سوفی به همراه عکسی از ابتدای سال تحصیلی خودش. او این سال را شگفت انگیز به اتمام رساند: با شکست دادن سرطان.

عشق پایانی ندارد. شوهر این خانم فوت کرده است، اما آنها هر روز با هم غذا میخورند.

یک دختر 5 ساله که در هنگام تخلیه به یک زن 89 ساله کمک میکند. پس از طوفان کاترینا مردم مجبور بودند، شهر را تخلیه کنند، اما بازماندگان کمک به دیگران را هرگز فراموش نکردند.

پسری که سگ خدمتکارش را می بوسد. لوکاس دارای سندروم سان فیلیپو است و یک حیوان خانگی آموزش دیده زندگی او را آسانتر میکند. زمانیکه پدر او متوجه شد نمی تواند چنین سگی برای فرزندش تهیه کند، سگی از پناهگاه حیوانات به خانه برد و خودشآنرا آموزش داد.

پلیسی که به یک بی خانمان در خیابان های نیویورک یک جفت چکمه و جوراب جدید داد.

توله های تازه متولد شده یک سگ هاسکی.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *