فهرست بستن

تست فنی بازی Halo Infinite و ارائه بیش از ۱۰۰ فریم بر ثانیه روی ایکس باکس سری ایکس و اس

اولین پیش نمایش فنی یا Closed Beta بازی Halo Infinite روز گذشته آغاز شد و حتی اگر تا امروز آن را ندیده باشید، اطلاعات جالب زیادی از آن منتشر شده که می‌توانید با ورود به کانال YouTube ElAnalistaDaBits آزمایشات صورت گرفته را تماشا کنید. این ویدیو تست فنی بازی را در مراحل مختلف انجام داده و یافته‌های دلگرم کننده‌ای برای کاربران دارد. در ادامه جزییات بیشتر تست فنی بازی Halo Infinite و ارائه بیش از ۱۰۰ فریم بر ثانیه روی ایکس باکس سری ایکس و اس را با ما بخوانید.

تست فنی بازی Halo Infinite

تست فنی بازی Halo Infinite

در تست فنی صورت گرفته برای بازی Halo Infinite هر دو کنسول ایکس باکس وان ایکس و ایکس باکس سری ایکس دارای دو حالت برای تنظیم کیفیت و نرخ فریم (FPS) هستند؛ اما، هر دو این تنظیمات در حال حاضر غیر فعالند. با توجه به این موضوع، هدف گذاری برای این تنظیمات آینده به شرح زیر است:

  • ایکس باکس وان: 1080p و 30 فریم بر ثانیه
  • ایکس باکس وان ایکس: 4K و 30 فریم بر ثانیه
  • ایکس باکس سری اس: 1080p و 120 فریم بر ثانیه
  • ایکس باکس سری ایکس: 4k و 120 فریم بر ثانیه

جدا از موضوع وضوح تصویر، نرخ فریم، برخی سایه سازی‌های بهتر و انسداد محیط در سری ایکس و اس، شرایط همه نسخه‌ها کم و بیش یکسان است. بنابراین در جواب این سوال که Halo Infinite چگونه عمل می‌کند، باید گفت که ایکس باکس وان پایه با وجود کمی مشکل تاخیر، دارای 30 فریم بر ثانیه است، در حالی که ایکس باکس وان ایکس با سرعت 30 فریم بر ثانیه بسیار قوی عمل می‌کند. همچنین با نگاهی به نسل بعدی این کنسول‌ها می‌بینیم که ایکس باکس سری اس عمدتا 120 فریم بر ثانیه ارائه می‌دهد که گاهی اوقات یک یا دو فریم کاهش می‌یابد، در حالی که ایکس باکس سری ایکس تا حدودی برای رسیدن به وضوح 4K و 120 فریم بر ثانیه تلاش زیادی می‌کند که عملکرد آن عموما در حدود 110 فریم بر ثانیه بوده و تا 90 فریم بر ثانیه نیز کاهش می‌یابد.

کمپین چند نفره بازی Halo Infinite

در خبرهای جالب دیگری که منتشر شده، برنامه آزمایشی Halo Infinite ممکن است نشان دهد که بازی دارای کمپین چند نفره است که در واقع مشخص می‌کند Infinite بیشتر از این که یک بازی تک نفره باشد، یک پلتفرم سرویس زنده خواهد بود. سرانجام باید گفت که گزارش‌هایی وجود دارد مبنی بر این که بررسی نسخه بتا Halo Infinite جزئیات خاصی در مورد کمپین و طرح آن فاش کرده است. این که آیا این شایعات افشا شده واقعی هستند یا خیر، هنوز جای سوال دارد؛ اما با این وجود، می‌توانند اخبار صحیحی باشند. مجموعه F2P Halo Infinite MP در کنار این بازی تک نفره اصلی برای رایانه‌های شخصی، کنسول ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و اس در فصل تعطیلات عرضه می‌شود. منتظر خبرهای بعدی ما در این زمینه باشید.

نظر شما درباره این تست فنی چیست؟ آیا این نتایج می‌توانند امیدوار کننده باشند؟ نظراتتان را برای ما بنویسید.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *