فهرست بستن

تست سقوط آیفون 12 پرو مکس در برابر گلکسی نوت 20 اولترا

چندی پیش کانال PhoneBuff ویدیویی از مقایسه تست سقوط گلکسی نوت 20 اولترا با آیفون 11 پرو مکس را به اشتراک گذاشت. حالا که جانشین این آیفون روانه بازار شده است، وقت آن رسیده تا شاهد تست سقوط آیفون 12 پرو مکس در برابر گلکسی نوت 20 اولترا باشیم.

تماشا کنید: تست سقوط گلکسی نوت 20 اولترا در برابر آیفون 11 پرو مکس

افتادن گوشی از دست یکی از ناگوارترین اتفاقاتی به حساب می‌آید که ممکن است برای هر کسی پیش آید. چرا که در صورت آسیب دیدن نمایشگر، هزینه تعمیر آن بسیار بالا خواهد بود. از طرف دیگر، جدا از خراش‌های احتمالی بر روی فریم دور گوشی و حتی قاب پشتی ممکن است به قطعاتی مانند دوربین دستگاه نیز آسیب وارد شد. اما این روزها سامسونگ و اپل هر دو با همکاری شرکت کورنیگ استراتژی جدیدی برای محافظت از نمایشگر گوشی‌های پرچمدار خود در نظر گرفته‌اند.

اپل با شیلد سرامیکی و سامسونگ با گوریلا گلس ویکتوس ادعا کرده‌اند که میزان مقاومت نمایشگر در برابر سقوط را افزایش داده‌اند. اما کدامیک در این راه موفق‌تر عمل کرده‌اند؟

تست سقوط آیفون 12 پرو مکس و نوت 20 اولترا

برای کشف پاسخ این سوال به سراغ کانال PhoneBuff رفتیم که در جدیدترین ویدئوی خود تست سقوط دو گوشی مذکور را به اشتراک گذاشته است. در اولین مرحله از تست سقوط، گوشی‌ها از فاصله یک متری و از پشت به زمین سقوط می‌کنند. در مرحله دوم نوبت به انداختن گوشی از گوشه می‌رسد و در مرحله سوم که دردناکترین آنها است، گوشی با صورت به سمت زمین فرود می‌آید. در هر مرحله پس از سقوط، میزان آسیبی که گوشی دیده است، مورد بررسی قرار می‌گیرد.

در صورت سالم ماندن نمایشگر، این دستگاه‌ها از ارتفاع بالاتر 10 بار از سمت نمایشگر به زمین سقوط خواهند کرد و حتی اگر این هم نتواند به آنها آسیب وارد کند نوبت به سقوط از ارتفاع 1.5 متری بر روی سطح سیمانی می‌رسد. در این مرحله مشاهده خواهید که در نهایت یکی از دو گوشی تسلیم خواهد شد. پیش از تماشای ویدیو حدس می‌زنید که آن کدام گوشی است؛ نوت 20 اولترا یا آیفون 12 پرو مکس؟

تماشا کنید: تست سقوط آیفون 12 پرو در برابر آیفون 12

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *