فهرست بستن

تریلر جدید Spider-Man: Miles Morales باس فایت Rhino را به نمایش می‌گذارد

بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales در ماه آینده (۲۲ آبان ماه) برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 عرضه می‌شود. دراین بازی، بازیکن هدایت مایلز مورالز را به‌عنوان مرد عنکبوتی برعهده می‌گیرد و اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games)، سازنده Marvel’s Spider-Man: Miles Morales، وعده داده که این بازی به هیچ‌وجه یک محصول ناقص نخواهد بود و تجربه‌ای کامل را ارائه می‌دهد.

به‌تازگی گیم اینفورمر و اینسامنیاک تریلر جدیدی را از بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales منتشر کرده‌اند. در ابتدای تریلر منتشر شده، شاهد مایلز مورالز و پیتر پارکر هستیم که در یک صحنه نبرد و سقوط هلیکوپتر ظاهر می‌شوند. در ادامه و پس از یک مکالمه کوتاه، Rhino را می‌بینیم که از کامیون حمل زندانی پلیس خارج می‌شود. 

سپس مایلز مورالز در دو محیط مختلف به مبارزه با Rhino می‌پردازد. در محیط اول و انتهای آن، شاهد استفاده مایلز مورالز از مهارت Vemon Punch هستیم و در محیط دوم هم با پریدن روی Rhino، او را به دیوار می‌کوبد. بااین‌حال Marvel’s Spider-Man: Miles Morales در جدیدترین نسخه مجله گیم اینفورمر هم حضور دارد و شاهد انتشار اطلاعات جدید و مختلفی حول این بازی خواهیم بود.

مقاله‌های مرتبط:

دراین‌میان اشاره کنم که کاربران پلی استیشن 4 با خرید Marvel’s Spider-Man: Miles Morales می‌توانند نسخه نسل بعد را با یک آپدیت رایگان دریافت کنند. همچنین فایل‌های ذخیره‌ای کاربران هم از نسخه نسل هشتم به پلی استیشن 5 منتقل می‌شود. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales را در زومجی تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دانلود ویدیو از آپارات

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *