فهرست بستن

تریلر جدید Crash Bandicoot 4: It’s About Time به نمایش محتوای دمو بازی می‌پردازد

مقاله‌های مرتبط:

در مراسم E3 2016 شرکت سونی بود که بعد از سال‌ها انتظار نسخه‌ی جدیدی از بازی Crash Bandicoot که درواقع نسخه‌های بازسازی شده از سه‌گانه‌ی اصلی بود، معرفی شد. پس از عرضه‌ی آن مورد استقبال بسیار خوب منتقدین و همچنین طرفدران قرار گرفت. این استقبال بسیار خوب، انتظار ساخت‌ نسخه‌های جدید بازی را به ارمغان آورد و درنهایت در جریان رویداد Summer Game Fest نسخه جدید بازی تحت عنوان Crash Bandicoot 4: It’s About Time معرفی شد. این بازی درواقع دنباله‌ی مستقیم بر سگانه‌ی قبلی است و کسانی این بازی را پیش خرید کرده باشند می‌توانند نسخه‌ی دموی بازی را از تاریخ ۱۶ سپتامبر دریافت کنند.

در نسخه‌ی دموی بازی دو کاراکتر محبوب این مجموعه یعنی کراش باندیکوت و دکتر نئو کورتکس در دسترس قرار دارند. در این دمو مرحله‌ی جایگزین Snow Way Out را تجربه خواهید که به‌لطف کنترل متفاوت شخصیت دکتر نئو کورتکس تجربه متفاوتی را خواهید داشت. علاوه‌بر این موارد دو المان جذاب دیگر یعنی ماسک Kupuna-Wa برای کنترل کردن زمان و دیگری Lani-Loi برای حالت اشیا در خارج و داخل فضای بازی وجود دارند. شما می‌توانید تریلر این دمو را در پایین مشاهده کنید:

دانلود از آپارات

Crash Bandicoot 4 در تاریخ ۱۱ مهر ماه (دو اکتبر) در اختیار کاربران ایکس ‌باکس وان و پلی‌ استیشن 4 عرضه می‌شود. در این بازی شخصیت‌های کوکو، دکتر نئو کورتکس و کراش باندیکوت حضور دارند و همچنین توسعه‌دهنده بازی یعنی Toys for Bob شخصیت‌ قابل بازی جدید دیگری نیز به نام Tawna معرفی کرد.

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *