تخفیف استفاده از شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی برای برگزیدگان طرح «جهت»

بنیاد ملی نخبگان اعلام کرد: برگزیدگان طرح «جهت» از تخفیف استفاده از شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش سیناپرس، بنیاد ملی نخبگان به منظور اجرایی‌سازی «آیین‌نامه جذب دانش‌آموختگان برتر برگزیده بنیاد ملی نخبگان به‌عنوان عضو هیأت علمی در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و پژوهشی کشور» مصوبه شماره ۶۱۲۷/۱۴۰۲/دش مورخ ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ شورای عالی انقلاب فرهنگی و به استناد تبصره مادّه ۳ و تبصره ۳ ماده ۴ آیین‌نامه «شناسایی و پشتیبانی از دانش‌آموختگان برتر دانشگاهی» مصوب هیأت امنای بنیاد ملّی نخبگان در تاریخ ۱۳۹۴/۳/۱۳، شیوه‌نامه طرح تسهیلات جذب دانش آموختگان برتر به عنوان عضو هیأت علمی در مؤسسه های‌ علمی (طرح جهت) را اجرایی کرد.

تسهیلات اعطایی این طرح می‌تواند شامل برخی و یا تمام موارد زیر باشد:

معرفی از طریق فراخوان‌های عمومی جذب اعضای هیأت علمی، مطابق ضوابط مربوطه

معرفی از طریق خارج از بازه‌های زمانی فراخوان‌های عمومی جذب اعضای هیأت علمی، مطابق ضوابط مربوطه

ارسال تقاضای جایابی متمرکز به هیأت جذب نخبگان

تخصیص ردیف استخدامی به منظور جذب به عنوان عضو هیأت علمی پیمانی در موسسه‌های علمی

تسهیلات «حمایت از فعالیت های پژوهشی استادیاران جوان»، بدون بررسی مجدد سوابق برای افراد واجدالشرایط مطابق شیوه‌نامه مربوطه در صورتیکه فرآیند جذب فرد از طریق تسهیلات این شیوه نامه انجام شده باشد

تسهیلات فرهنگی- رفاهی

تسهیلات نظام‌وظیفه بنیاد

تخفیف استفاده از شبکۀ آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی مطابق ظرفیت تخصیصی سالیانه توسط معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری.

تعهدات و مسوولیت اجتماعی

براساس اعلام بنیاد ملی نخبگان، برگزیدگانی که با بهره مندی از تسهیلات این طرح به عنوان عضو هیات علمی در یکی از موسسات آموزش عالی کشور جذب می شوند، در راستای ایفای نقش و مسوولیت اجتماعی نخبگان کشور، متعهد خواهند بود تا در صورت فراخوان بنیاد، در راستای حل مسائل و چالش‌های اولویت‌دار علمی، پژوهشی، فناوری و فرهنگی کشور و یا مشارکت در توسعه و ارتقا سطح ارائه خدمات به نخبگان و استعدادهای برتر کشور، به مدت یک سال از تاریخ جذب در موسسه، حداقل ۴۰ ساعت در ماه با این بنیاد همکاری داشته باشند. دستورالعمل و شیوه‌نامه این فعالیت‌ها تدوین و ابلاغ شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فایل شیوه‌نامه به این آدرس https://bmn.ir/%D۸%B۷%D۸%B۱%D۸%AD-%D۸%AC%D۹%۸۷%D۸%AA مراجعه کنید.

نوشته تخفیف استفاده از شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی برای برگزیدگان طرح «جهت» اولین بار در خبرگزاری سیناپرس. پدیدار شد.

لینک منبع خبر


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.