فهرست بستن

تحویل خودروهای طرح فروش فوق العاده سایپا آغاز شد

طرح فروش فوق العاده سایپاطرح فروش فوق العاده سایپا

۱۰ مرداد ۹۹ ساعت ۱۹:۴۶

قائم مقام مدیرعامل سایپا در امور فروش و خدمات پس از فروش از آغاز تحویل خودروهای طرح فروش فوق العاده سایپا به مشتریان خبر داد.

مجید باقری، قائم مقام مدیرعامل سایپا در امور فروش و خدمات پس از فروش اعلام کرد فرایند تحویل خودروهای طرح فروش فوق العاده سایپا به مشتریان آغاز شده است و در این طرح بر اساس زمانی که در قراردادهای اولیه درج شده است، محصولات به مشتریان تحویل داده خواهد شد.

جزئیات تحویل خودروهای طرح فروش فوق العاده سایپا

مجید باقری در ادامه گفته‌های خود اعلام کرد در این طرح فروش ۱۰ هزار محصول سایپا با موعد تحویل ۹۰ روزه به مشتریان عرضه خواهد شد که به تازگی فرایند تحویل را آغاز کرده‌ایم و انتظار می‌رود تا قبل از پایان شهریورماه آن را به پایان برسانیم. وی افزود مشکلاتی که از تحریم‌ها و شیوع کرونا برای این شرکت خودروسازی به وجود آمده برطرف شده است و با توجه به روند رشد تولید سایپا، به مشتریان اطمینان می‌دهیم که محصولات ثبت نامی در زمان مقرر به آنها تحویل داده خواهد شد.

قائم مقام مدیرعامل سایپا در امور فروش و خدمات پس از فروش در ادامه بیان کرد مراحل انجام تعهدات معوق با سرعت قابل قبولی در حال انجام است و تعهدات معوق ۱۸ محصول تا پایان شهریور به صفر خواهد رسید.

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *