فهرست بستن

تاریخ عرضه فیلم Wonder Woman 1984 به تعویق می افتد؟

رسانه کلیک –  پتی جنکینز، کارگردان Wonder Woman 1984 نسبت به تاریخ اکران این فیلم در ماه دسامبر ابراز نگرانی کرده و گفته که به احتمال زیاد زمان انتشار آن مجددا به تعویق می افتد.

کارگردان قسمت دوم Wonder Woman یعنی پتی جنکینز چندی پیش اعلام کرد که زمان انتشار فیلم احتمالا به چند ماه دیگر موکول می شود. این فیلم پروژه مشترک کمپانی وارنر بروز و دی سی فیلمز بوده و تا کنون تاریخ اکران آن بارها به تعویق افتاده است. حتی پیش از شیوع ویروس COVID-19 نیز گفته شده بود که فیلم به جای نوامبر 2019، در ژوئن 2020 به روی پرده خواهد رفت. متاسفانه با توجه به شرایط موجود، احتمال تعویق قسمت جدید روز به روز بیشتر می شود.

با بازگشت گل گدوت، فیلم Wonder Woman 1984 صحنه مبارزه شاهدخت آمازونی در یک عصر جدید خواهد بود: نبرد سرد بین ایالات متحده و اتحاد شوروی. زن شگفت انگیز با افراد شرور جدیدی از جمله باربارا آن مینروا/ چیتا (کریستین ویگ) و لورد مکسول (پدرو پاسکال) رو به رو می شود. در این حال، عشق سابق پرنسس دیانا، یعنی استیو ترور (با هنرنمایی کریس پاین) به طور معجزه آسایی از مرگ بازگشته و به کمک او می آید. سوالات متعددی تا این لحظه پیرامون فیلم جدید جنکینز مطرح شده، و گویا هنوز جوابی برای آنها در دسترس نیست.

مصاحبه اخیر جنکینز با Variety راجع به تاریخ عرضه فیلم زن شگفت انگیز  1984 از عدم برنامه ریزی قطعی خبر می دهد. این کارگردان ضمن تصدیق شرایط نامناسب با توجه به پاندمی جهانی، اعتراف کرد که در مورد اکران فیلم جدید خود در سینماها در پایان سال چندان مطمئن نیست. البته وی امید دارد که بتوان فیلم جدید را در تاریخ اعلام شده به نمایش گذاشت.

در صورت تعویق مجدد، این پنجمین باری است که تاریخ نمایش فیلم زن شگفت انگیز  1984به تاخیر می افتد. نمایش این فیلم در ابتدا برای نوامبر سال 2019 زمان بندی شده بود، ولی به ژوئن سال 2020 موکول شد، چرا که برداران وارنر مایل به پخش این فیلم پرطرفدار در فصل تابستان بودند. از آن زمان به بعد، فیلم زن شگفت انگیز به دلیل اپیدمی ویروس کرونا سه مرتبه به تعویق افتاد، یک بار به ماه اوت، بار دوم به ماه اکتبر و بار سوم (که تاریخ فعلی است) به روز کریسمس. شایان ذکر است که در اوایل همین ماه، وارنر بروز تمام زمان بندی های خود را تغییر داده و تنها Wonder Woman را به عنوان عرضه اصلی خود در این سال باقی گذاشت. در همین رابطه، جنکینز خط بطلانی روی شایعات مبنی بر پخش این فیلم در سرویس هایی نظیر HBO MAX کشید. وی گفت که عرضه فیلم روی سرویس های پخش فیلم حتی در وضعیت فعلی نیز جزو ملاحظات آن ها نیست. تجربه مشاهده فیلم روی پرده سینما و کمک به سالن های سینمایی، جزو اهداف مهم کمپانی به حساب می آید.

در حال حاضر، بهتر است خود را برای به تعویق افتادن فیلم Wonder Woman 1984 آماده کنید. با توجه به وضعیت جدی و شرایط ناشی از شیوع کرونا، به نظر می رسد که کمپانی Warner Bros به دنبال تاریخ عرضه مناسب تری می گردد تا مبادا شکست فیلم Tenet را تجربه کند. ناگفته نماند که استودیو و همچنین تمام دست اندرکاران این فیلم حاضر نیستند تا با کشاندن هواداران به سینماها، جان آن ها را به خطر بیاندازند.

منبع

screenrant

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *