فهرست بستن

تاخیر دوباره در عرضه Dying Light 2

بازی Dying Light 2 از آن آثاری است که طرفداران بازی‌های اکشن – وحشت/بقا سال‌ها است که در انتظارش هستند اما اتفاقاتی مثل شیوع جهانی ویروس کرونا و مواردی از این دست، به‌روال انتظار کشیدن برای این بازی دامن زدند.

به‌تازگی و در جریان آخرین اخبار بازی با استناد به‌مطلبی که اخیرا در صفحه‌ی توییتر استودیو تک‌لند (Techland) منتشر شده است،‌ مشخص شد که این تیم تصمیم دارد تا زمان عرضه‌ی Dying Light 2: Stay Human را به‌مدت حدودا دو ماه، عقب بیندازد. این بازی مورد انتظار که طی سالیان اخیر روند توسعه‌ی بسیار سختی را به‌خود دیده است، قرار بود که در تاریخ ۷ دسامبر (۱۶ آذر) در دسترس بازیکنان قرار بگیرد و درحالی که طبق اعلامیه‌ها و برنامه‌های آنلاین تیم تک‌لند به‌نظر می‌رسید که تاریخ ۷ دسامبر زمان قطعی عرضه‌ی دایینگ لایت 2 است، طی یک اعلامیه‌ی دور از انتظار مشخص شد که انتشار این اثر بازهم تأخیر خواهد خورد.

در اعلامیه‌ی تک‌لند پیرامون تأخیر بازی Dying Light 2: Stay Human چنین می‌خوانیم:

از اینکه قرار است شما را برای مدت بیشتری منتظر بگذاریم واقعا شرمنده‌ایم؛ ما می‌خواهیم کیفیت اثرمان در حد و اندازه‌های انتظارات شما باشد و پیرامون این قضیه، نمی‌خواهیم با شک و تردید تصمیم بگیریم.

استودیو تک‌لند در ادامه مشخص کرد که به‌دلیل بهینه‌سازی و به‌اصطلاح «پولیش کردن» جلوه‌های بصری اثر، تصمیم گرفته است تا زمان عرضه‌ی بازی را به‌ماه فوریه سال ۲۰۲۲ موکول کند. بدین ترتیب، بازی Dying Light 2: Stay Human در تاریخ ۴ فوریه ۲۰۲۲ (۱۵ بهمن) راهی پلتفرم‌های نسل هشت، نسل ۹ و پی سی خواهد شد. استودیوی نام‌برده اعلام کرد که در ماه اکتبر (مهر/آبان) منتقدان و اشخاص تولید کننده‌ی محتوا می‌توانند نسخه‌های کنسولی و نسخه‌ی پی سی Dying Light 2 Staying Human را تجربه کرده و فوتیج‌های ویدیویی از گیم‌پلی این بازی را به‌عنوان پیش‌نمایش، در دسترس علاقه‌مندان قرار بدهند.

Adblock test (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *