فهرست بستن

به‌روز رسانی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War با نقشه جدید

۲۲ دی ۹۹ ساعت ۲۲:۱۵

در تاریخ ۱۴ ژانویه به روز رسانی جدیدی در بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت که در آن جزئیات بسیاری از جمله نقشه جدید اضافه خواهد شد.

بازی‌های سری کالاف دیوتی معمولا به دریافت بسته‌های الحاقی و اضافه شدن نقشه‌ها و اسلحه‌های مختلف پس از عرضه نسخه اصلی بازی معروف هستند؛ با این وجود اخیرا گزارش شده که به زودی و طی چند روز آینده، یک به روز رسانی بین فصلی برای بازی Call of Duty: Black Ops Cold War منتشر خواهد شد که علاوه بر نقشه جدید در بخش Multiplayer، در بخش زامبی نیز شاهد اضافه شدن یک حالت جدید خواهیم بود.

آپدیت بین فصلی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War

در بخش Muliplayer، بازیکنان در یک نقشه جدید به نام Sanatorium با یکدیگر خواهند جنگید که در توضیحات به‌روز رسانی از آن به عنوان یک بخش درمانی در شوروی سابق ذکر شده است. همچنین لازم به ذکر است که این نقشه توسط تپه‌ها محاصره شده و در مرکز آن ساختمانی هتل مانند وجود خواهد داشت که شباهت بسیاری را به یک نقشه با همین نام در بخش بتل رویال بازی Call of Duty: Mobile دارد.

علاوه بر نقشه، حالت جدیدی به نام Drop Kick نیز در بخش Multiplayer اضافه خواهد شد که در آن دو تیم ۶ نفره در یکی از نقشه‌های بازی به دنبال یک نقطه مشخص شده خواهند رفت تا بر سر برداشتن یک کیف که اطلاعات محرمانه در آن مخفی شده مبارزه خواهند کرد. با این حال سیستم امتیازدهی در این بخش به این شکل خواهد بود که فردی که کیف را بردارد، به امتیاز تیم اضافه کرده و سپس توسط یک اسلحه کُلت یا همان Pistol قدرتمند مجهز خواهد شد. به هر حال هدف در این حالت، محافظت از هم‌تیمی خواهد بود که کیف را برداشته و تیمی که کیف را داشته باشد، امتیاز بیشتری را کسب می‌کند. به علاوه، ۲۰۰ امتیاز حد اکثر امتیازات حالت Drop Kick بوده و تعداد دفعات Respawn یا بازگشت به بازی بعد از کشته شدن بنا بر وضعیت مالکیت کیف محدود خواهد بود.

در بخش زامبی نیز شاعد اضافه شدن یک حالت جدید به نام Cranked خواهیم بود که اگر تا مدتی خاص زامبی نکشید، عملا منفجر خواهید شد!

این به‌روز رسانی در تاریخ ۲۵ دی (۱۴ ژانویه) برای کاربران به عنوان یک آپدیت بین فصلی عرضه خواهد شد. همچنین بازیکنان کنسول‌های پلی استیشن نقشه جدیدی به نام Raid را در حالت Onslaught دریافت خواهند کرد.

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *