بهترین قیمت معلم خصوصی کامپیوتر و انواع نرم افزار آنلاین و حضوری

در این مقاله در رابطه با اینکه چگونه بتوانید بهترین قیمت معلم خصوصی کامپیوتر و انواع نرم افزار آنلاین و حضوری را داشته باشید و لیست کامل اساتید و مدرسین مجرب رایانه و نرم افزارهای مختلف را مشاهده نمائید توضیحاتی ارائه می گردد.

کاملترین لیست معلم های خصوصی کامپیوتر در ایران مدرس

در سایت تدریس خصوصی ایران مدرس https://teaching.iranmodares.com لیست کامل معلم های خصوصی آنلاین و حضوری کامپیوتر و سایر دروس را می توانید مشاهده نمائید. ایران مدرس بزرگترین سایت تدریس خصوصی ایران است و می توانید با مراجعه به این سایت به صورت مستقیم و بدون واسطه با بهترین اساتید کامپیوتر، نرم افزارهای مختلف و سایر دروس در ارتباط باشید. در وب سایت مذکور چون بدون هیچ واسطه ای استاد مورد نظر خودتان را انتخاب می کنید در نتیجه بهترین قیمت را هم برای کلاس های خصوصی خواهید داشت. تمامی اساتید نرخ مورد نظر خودشان برای کلاس های خصوصی را ذکر نموده اند و می توانید از طریق شماره تماس ثبت شده برای هر استاد، با مدرسین مستقیما در ارتباط باشید.

از جمله مهارتها و نرم افزارهایی که در ایران مدرس می توانید معلم خصوصی خوب برای آن ها مشاهده و انتخاب کنید می توان به ویندوز، اینترنت، اکسل، پاورپوینت، تایپ، ورد، طراحی وب، برنامه نویسی، فتوشاپ، کرل، SQL، #C و …. اشاره کرد. البته برای هر نرم افزار دیگری هم که در اینجا ذکر نشده است می توانید استاد خوب در ایران مدرس انتخاب نمائید. کافی است بعد از مراجعه به وب سایت مذکور در بالای صفحه در بخش جستجو اسم درس یا نرم افزار مورد نظر خودتان را وارد نمائید. قیمت کلاس های آنلاین معمولا از کلاس های حضوری کمتر است.

بهترین قیمت معلم خصوصی کامپیوتر و انواع نرم افزار آنلاین و حضوری

مشاهده کنید: نمونه فیلم آموزش خصوصی مجازی کامپیوتر نرم افزار اکسل

نحوه داشتن بهترین قیمت معلم خصوصی کامپیوتر و انواع نرم افزار

برای اینکه بهترین قیمت معلم خصوصی کامپیوتر و انواع نرم افزار را داشته باشید موارد زیر را در نظر بگیرید:

1- در سایت ایران مدرس لیست اساتید را با دقت بررسی کنید و قیمت های درخواستی مدرسین را ببینید و با استادی تماس بگیرید که قیمت مناسبی را پیشنهاد داده است. قیمت تدریس خصوصی کامپیوتر یا نرم افزارها می تواند از ساعتی 50 هزار تومان تا 400 هزار تومان و بیشتر متغیر باشد.

2- ارزان ترین قیمت لزوما بهترین قیمت نیست. با استاد خوب و با تجربه کلاس برگزار کنید هر چند قیمت هر جلسه تدریس ایشان بیشتر باشد. در نهایت کلاس ها در تعداد جلسات کمتر و با کیفیت بالاتر به پایان می رسد و به نفع شما خواهد بود.

3- ترجیحا از کلاس های آنلاین برای یادگیری کامپیوتر و یا نرم افزارها استفاده کنید. اگر کلاس حضوری جلسه ای 200 هزار تومان باشد کلاس آنلاین می تواند 120 تا 150 هزار تومان برگزار گردد.

4- اگر تعداد جلسات بالایی لازم دارید از استاد تقاضای تخفیف کنید. اساتید برای تعداد جلسات بالا تخفیف می دهند البته اگر درخواست کنید. به عنوان مثال برای تعداد جلسات بالای 10 جلسه اساتید معمولا 10 درصد تخفیف می دهند.

5- در فاصله زمانی بین جلسات خودتان هم تمرین کنید و برای یادگیری کامپیوتر یا نرم افزار مورد نظر خودتان وقت بگذارید. به این ترتیب کلاس ها زودتر تمام شده و هزینه کمتری خواهید داشت.

6- در نظر داشته باشید که برگزاری کلاس با استاد با تجربه در نهایت برای شما ارزان تر تمام خواهد شد. با هر استادی کلاس برگزار نکنید. اساتید خوب نرخ بالاتری درخواست می کنند ولی در نهایت به نفع شما خواهد بود.

7- سعی کنید هدف خودتان از یادگیری نرم افزار را مشخص کنید. اگر پروژه محور پیش بروید بسیار بهتر است. بسیاری از نرم افزارها جنبه های مختلفی دارند و باید بدانید برای چه هدفی می خواهید آن را یاد بگیرید و متمرکز روی مهارت مورد نظر خودتان کار کنید.

8- سعی کنید معلم خصوصی خودتان را از سایت هایی که بدون واسطه شماره اساتید را ارائه کرده است (مانند سایت تدریس خصوصی ایران مدرس teaching.iranmodares.com) انتخاب کنید. به این ترتیب با نرخ مناسبتری می توانید کلاس ها را هماهنگ نمائید.

9- اگر می خواهید کلاس حضوری داشته باشید یا استادی کلاس برگزار کنید که به خودتان نزدیکتر است. به این ترتیب وقت استاد در مسیر کمتر تلف شده و نرخ کمتری را برای هر جلسه درخواست می کند.

بهترین قیمت معلم خصوصی کامپیوتر و انواع نرم افزار آنلاین و حضوری

عوامل موثر بر قیمت تدریس خصوصی کامپیوتر در منزل

مانند هر درس و رشته دیگری، قیمت کلاس های خصوصی کامپیوتر به عوامل مختلفی بستگی دارد که تعدادی از آنها در اینجا ذکر می شود. به عنوان مثال هزینه کلاس هایی که توسط مدرسین دارای سابقه کاری بالا برگزار می شود معمولا بیشتر است. اساتید دانشگاه و دبیران رسمی هم ممکن است نسبت به حالت معمول هزینه بالاتری برای کلاس ها درخواست نمایند. نکته دیگر اینکه قیمت کلاس های کامپیوتر به مبحثی که تدریس می شود هم بستگی دارد و نرم افزارها یا مباحث پیشرفته تر قاعدتا هزینه بالاتری را خواهد داشت. این موارد را در ذهن خودتان داشته باشید.

البته همانطور که گفته شد، قیمت درخواستی هر استاد را باید در کنار رزومه کاری و سوابق تدریس ایشان ببینید. کلاس های مجازی نرخ کمتری دارند و می توانید از این کلاس ها استفاده نمائید. اگر بتوانید با معلم توافق کنید که کلاس ها را به صورت اینترنتی و آنلاین و از طریق نرم افزارهایی مانند اسکایپ برای شما برگزار نماید در نهایت چون ایشان رفت و آمد ندارند باز هم قیمت کمتری برای کلاس ها در نظر خواهند گرفت. نکته دیگری که باید در نظر بگیرید این است که در فاصله زمانی بین کلاس ها خودتان هم درس را مرور کنید و تمرینات را انجام دهید. به این ترتیب سرعت یادگیری شما بیشتر شده و در نهایت با تعداد جلسات کمتری بر مبحث مسلط خواهید شد. تعداد جلسات کمتر در نهایت به معنی پرداخت هزینه کمتر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله هزینه کلاس خصوصی کامپیوتر در منزل از سایت ایران مدرس را بخوانید.

تعدادی از نرم افزارهای تخصصی دیگر که در ایران مدرس لیست کامل مدرسین را برای این نرم افزارها می توانید مشاهده کنید می توان به  3DMAX، Autocad، Solidworks، Ansys، Abaqus، Matlab، ICDL، Planing Active Directory، CISCO، و سایر نرم افزارها مانند لینوکس، MCSA، Managing، Maintaining و …. اشاره کرد. برای تمامی نرم افزارهای دیگر هم در ایران مدرس می توانید معلم و استاد خصوصی خوب با نرخ مناسب انتخاب نمائید. در ایران مدرس علاوه بر خدمات تدریس خصوصی و آموزش حضوری و آنلاین کامپیوتر و دروس مختلف، مطالب آموزشی مفیدی هم ارائه شده است.

در نظر داشته باشید که بهترین قیمت تدریس خصوصی کامپیوتر یا هر نرم افزاری لزوما ارزان ترین قیمت نیست. کیفیت را در اولیت قرار دهید و با مدرسین مجرب که از دانشگاه خوب فارغ التحصیل شده اند کلاس برگزار کنید. در ضمن، در شرایط کرونایی فعلی بهتر است از کلاس های آنلاین که هزینه مناسبتری هم دارند استفاده نمائید.

منبع: سایت ایران مدرس https://www.iranmodares.com/index.php

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال محتوای تبلیغاتی ندارد.

Adblock test (Why?)

لینک منبع

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *