بهترین شاپ های پابجی در کدام ریجن ها است؟

بهترین شاپ های پابجی در کدام ریجن ها است؟

سلب مسئولیت: ویجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

از وقتی که سیزن جدید پابجی موبایل منشتر شد تا الان تغییر و تحولات بسیار زیادی در ریجن های مختلف این بازی پیش ‌آمد که قطعا شما رو هم مثل من و بسیاری از پلیر های کامیونیتی گیج کرده؛ و الان که خیلی از پلیر ها می‌خواهند ریجن اکانتشان را عوض کنند ، هیچکس درست نمی‌داند که کدام ریجن برای پلی دادن بهتر است یا کدام ریجن در بازه ۶ ماهه می‌تواند شاپ بهتری داشته باشد؛ اگر شما هم جز دسته کسانی هستید که نمی‌دانید در حال حاضر کدام ریجن های پابجی بهتر هستند ، ما در این مطلب قرار است که شما را کاملا نسبت به تعویض ریجن اکانت پابجی موبایل روشن کنیم.

<!–

–>

بزرگ ترین تفاوت ریجن ها چیست؟

همانطور که احتمالا می‌دانید یکی از بزرگترین تفاوت های ریجن های پابجی در شاپ و خصوصا در کریستال آن ها است؛ و تنها این تفاوت است که ریجن های مختلف پابجی را در دسته بندی قرار داده؛ چندین نوع شاپ در بازی وجود دارد که در ریجن های مختلف تقسیم شده است؛ کریستال قرمز ، که یکی از محبوب ترین شاپ ها است و مربوط به ریجن های ترکیه ، اسرائیل و روسیه است؛ کریستال سبز که جز شاپ های منحصر به فرد بازی و مربوط به پاکستان ، هند و آفریقای جنوبی است.

کریستال نارنجی که برای به ریجن برزیل است؛ و اما یکی از خاص ترین شاپ های پابجی موبایل که مروبط به ریجن های تایلند ، اندونزی و سنگاپور است و کریستال آن فیروزه ای رنگ؛ کریستال آبی که برای ریجن آمریکا و صد البته کریستال زرد رنگ معروف که مربوط به کشور های عربی مانند امارات و لیبی است. این کریستال ها مرز های نامرئی بین آیتم های شاپ ریجن های مختلف هستند و ما در ادامه مطلب با انواع شاپ ریجن ها و مزیت هایشان به صورت کامل آشنا می‌شویم.

بهترین شاپ های پابجی در کدام ریجن ها هستند؟

همانطور که ابتدای حرف هم گفتم ، یکی از بزرگترین گره های ذهنی پلیر های کوچک و بزرگ و کل کامینوتی در حال حاضر این است که کدام ریجن پابجی شاپ بهتری دارد و دلیلش هم که گفتم ، تغیرات بسیار زیادی در چند ماه گذشته روی شاپ ها اتفاق افتاده و باعث شده تا پلیر های پابجی اینطور گیج بشوند.

شاپ کریستال قرمز

شاپ کریستال قرمز از قدیم یکی از پرطرفدار ترین شاپ های بازی بوده است و خصوصا در بین پلیر های ایرانی ، محبوبیت زیادی دارد؛ شاپ کریستال قرمز از طریق ریجن های ترکیه ، اسرائیل و روسیه در دسترس است؛ این شاپ آیتم های بسیار متنوع و زیادی دارد ، در حدی که شاید نتوانید در بازه ۶ ماهه تمام آیتم ها را جمع کنید؛ این شاپ از اسکین های بسیار جذاب ، ویس پک های منحصر به فرد و.. برخوردار است و جز این ها ، بازی ، برای این شاپ ، کریت های بسیار بسیار وسوسه انگیزی مانند کریت هانتر ایکس هانتر را در نظر می‌گیرد. 

همچنین باید بدانید که این شاپ چند وقت یک بار ایونت های بسیار جذابی هم برای پلیر ها در نظر می‌گیرد و به طور کلی شاپ کریستال قرمز یکی از کامل ترین شاپ های بازی از لحاظ آیتم و کریت است. شاید بگویید پیچدش کردی؛ اینطور بگویم که شاپ کریستال قرمز مخصوص پلیر هایی است که دنبال آیتم های زیاد و جذابی هستند و در این بین از ایونت های جذابی هم برخوردار بشوند.

ریجن هایی که شاپ کریستال قرمز دارند :

 • ترکیه
 • اسرائیل
 • روسیه

شاپ کریستال فیروزه ای

شاپ کریستال فیروزه ای یکی از سرگرم کننده ترین و پر آیتم ترین شاپ های بازی است که می‌توانید از طریق ریجن های اندونزی ، سنگاپور و تایلند به آن دسترسی داشته باشید. این شاپ طوری پر از آیتم های جذاب و منحصر به فرد است که انگار هر آیتمی که زمانی باید از کریت ها به دست می‌آوردید را در این شاپ جمع کرده اند. این طور بگویم که شاپ کریستال فیروزه ای یک فرصت بزرگ برای شماست تا تعداد زیادی از آتم های فوق العاده بازی را با به دست آوردن کریستال جمع آوری کنید و برای همیشه در اکانت خود داشته باشید.

ریجن هایی که شاپ کریستال فیروزه ای دارند :

 • تایلند
 • اندونزی
 • سنگاپور

شاپ کریستال سبز

شاپ کریستال سبز رنگ یکی از پارادوکسی ترین شاپ های بازی است که هر چقدر فکر می‌کنید نمی‌فهمید که ارزش تغیر ریجن دارد یا نه؛ شما از طریق ریجن های پاکستان ، هند و آفریقای جنوبی می‌توانید به این شاپ دسترسی داشته باشید؛ شاپ کریستال سبز ، آیتم های چندان زیادی ندارد اما تنها مزیتی که دارد این است که هر چند وقت یک بار ، یک آیتم کمیاب مانند داسیای گولد به این شاپ اضافه می‌شود. همچنین یکی دیگر از مشکلاتی که این شاپ دارد این است که دو مورد از سه ریجنی که این شاپ را دارند ، برای دسترسی نیاز به شماره همان ریجن دارند و از همین رو در دسترس نیستند.

ریجن هایی که شاپ کریستال سبز دارند :

 • پاکستان ( در دسترس نیست )
 • هند ( در دسترس نیست )
 • آفریقای جنوبی

شاپ کریستال زرد

شاپ کریستال زرد در حال حاضر یکی از بهترین شاپ های بازی است که از طریق ریجن های عربی ، یعنی مصر ، لیبی و امارات در دسترس است؛ این شاپ آیتم های متنوع و بسیار جذابی در خود دارد که در ریجن های دیگر در دسترس نیستند و همچنین مزیت بزرگ ریجن های عربی که این شاپ را دارند این است که ایتم بونوس چلنج فقط و فقط در این ریجن ها فعال است! شما با تغیر ریجن پابجی به امارات به راحتی می‌توانید از شاپ جذاب این ریجن و همچنین بونوس چلنج لذت ببرید.

ریجن هایی که شاپ کریستال زرد دارند :

 • امارات
 • لیبی
 • مصر
بهترین شاپ های پابجی در کدام ریجن ها است؟ - ویجیاتوبهترین شاپ های پابجی در کدام ریجن ها است؟ - ویجیاتو

کدام ریجن پابجی بهترین شاپ را دارد؟

به طور کلی نمی‌توان گفت کدام شاپ و ریجن بهترین است؛ اما شما می‌توانید برای دسترسی به مجموعه ایتم های خاص و فقط به قصد جمع اوری آن ها ، از شاپ فیروزه ای و ریجن های مربوط به آن استفاده کنید؛ اما اگر به دنبال یک ریجن و شاپ هستید که بازی را در آن ادامه بدهید ، قطعا و قطعا شاپ محبوب کریستال قرمز و ریجن ترکیه یا اسرائیل را به شما پیشنهاد می‌کنم.

یوسی پابجی از کجا بخریم؟

یکی از مزیت های شاپ های پر آیتم این است که شما به راحتی می‌توانید با استفاده از کریستال ها ، آیتم های خود را بیشتر کنید؛ برای خرید این کریستال ها شما نیاز به یوسی دارید و برای خرید یوسی پابجی موبایل می‌توانید از خدمات جیب استور استفاده کنید.

Adblock test (Why?)

لینک منبع


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.