بن شدن 50000 بازیکن Call Of Duty: Warzone

طبق خبرهای جدید ظاهرا در هفته گذشته هزاران حساب کاربری برای بازیکنان Call Of Duty: Warzone مسدود شده است. استودیو توسعه دهنده این بازی با نام Raven Software بعد از ظهر دیروز بن شدن 50000 بازیکن Call Of Duty: Warzone را تایید کرد که در هفته گذشته از طریق دو موج ممنوعیت برخورد با مجرمان و هکرها در این بازی شوتر آنلاین اتفاق افتاده است. در ادامه با جزییات بیشتر همراه ما باشید.

بن شدن 50000 بازیکن Call Of Duty: Warzone

در توئیتی که در تاریخ 16 جولای 2021 منتشر شد، استویو Raven Software توضیح داد که بیشتر این 50000 بازیکنی که محروم شدند، به نوعی مجرم بودند و این امواج ممنوعیت عمدتا روی مجرمین متمرکز است. این استودیو به صورت کاملا جدی تاکید کرد که هدف آن‌ها بزرگ‌تر از گیر انداختن مجرمان متخلف است که هنوز معلوم نیست منظور آن‌ها دقیقا چیست.

بن شدن 50000 بازیکن Call Of Duty: Warzone

مدت زیادی از اولین باری که Raven هزاران بازیکن را محروم کرده است، می‌گذرد. دفعه قبل در ماه فوریه این استودیو بیش از 60,000 حساب Warzone را در یک روز بست. در ماه مه، استودیو Raven و «اکتیویژن» (Activision) ناشر عنوان Call of Duty، گزارش دادند که فقط در سال گذشته بیش از 350 هزار بازیکن در Warzone به دلیل نژادپرستی و رفتارهای نامناسب و همچنین تخلف از قوانین بازی، محروم شده‌اند. طبق گفته Raven، این استودیو در مجموع بیش از 500 هزار بازیکن را بن کرده که این موضوع به ماه مه 2021 مربوط می‌شود و مطمئنا تعداد بازیکنان محروم از آن زمان تا امروز افزایش یافته است.

تقلب در Warzone

Warzone مدت‌هاست که با متقلب‌ها مشکل دارد و این مشکل در حقیقت از روز اول و زمانی که این بازی در اوایل سال 2020 عرضه شد وجود دارد. از آن زمان ناشر و توسعه دهنده همچنان به مبارزه با تقلب‌ها و هکرهایی که در همه پلتفرم‌ها برای بازیکنان مشکل ایجاد می‌کنند، ادامه داده‌اند. متاسفانه اوضاع اخیرا بسیار بدتر از قبل شده است. به طوری که بازیکنان محبوب Twitch که به صورت آنلاین در حال استریم گرفتن از بازی خود هستند، در حین بازی هک می‌شوند و این موضوع فقط مربوط به رایانه‌های شخصی نیست. به لطف متقلب‌های حرفه‌ای، این مشکل وارد کنسول‌های بازی نیز شده و آن‌ها حتی می‌توانند با گیمرهای کنسول‌ها نیز تعامل داشته باشند. باید گفت که به این زودی‌ها قرار نیست اوضاع بهتر شود؛ زیرا، هکرها و کلاهبرداران، نرم افزار و سخت افزارهای قوی‌تر را ایجاد می‌کنند که امکان استفاده از aimbots در آن‌ها راحت‌تر و شناسایی آن‌ها تقریبا غیرممکن می‌شود.

با تمام این صحبت‌ها، باید گفت که اگر چه تماشای این جنگ قدرت با هکرها و بن شدن 50000 بازیکن Call Of Duty: Warzone خوشایند است؛ اما، احتمالا این موضوع تنها بخش کوچکی از یک معضل بزرگ و در حال گسترش است. نظر شما در این باره چیست؟ آیا شما هم تا به حال گرفتار بازیکنان متقلب و دردسرساز شده‌اید؟ از تجربیات‌تان برای ما بنویسید.

لینک منبع

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *