فهرست بستن

بسته الحاقی جدید Warhammer: Vermintide 2 به‌زودی منتشر می‌شود

بسته الحاقی جدید Warhammer: Vermintide 2 به‌زودی منتشر می‌شود

استودیو Fatshark به تازگی با انتشار یک ویدئو در یوتیوب، بسته الحاقی جدید و رایگانی برای Warhammer: Vermintide 2 معرفی کرده است.

این DLC تحت عنوان Tower of Treachery قرار است پایانی بر حماسه Treacherous Adventure باشد و در تاریخ ۲۸ مارس (۸ فروردین ۱۴۰۲) برای پی‌سی منتشر خواهد شد. نسخه کنسولی در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۳ عرضه می‌شود.

Tower of Treachery به منظور جشن گرفتن پنجمین سالگرد عرضه این بازی هک اند اسلش کوآپ است. در این بسته الحاقی Ubersreik 5 به بررسی شهر همسایه می‌روند و در برابر نکرومنسر Sofia Fuegonasus قرار می‌گیرند.


مطلب پیشنهادی:هرآنچه که باید پیش از خرید پاور یا منبع تغذیه کامپیوتر بدانیدبابت منبع تغذیه هوشمندانه هزینه کنید
هرآنچه که باید پیش از خرید پاور یا منبع تغذیه کامپیوتر بدانیدهرآنچه که باید پیش از خرید پاور یا منبع تغذیه کامپیوتر بدانید

VermintideVermintide

ساشا کارسنتی، تهیه‌کننده Warhammer: Vermintide 2، این DLC را دومین و آخرین قسمت از خط داستانی ترچری توصیف کرده که با Trail of Treachery آغاز شده بود.

با انتشار بسته الحاقی، بازیکنان شاهد ماموریت جدیدی خواهند بود که داستان قبلی را ادامه خواهد داد. از نظر گیم‌پلی، DLC دارای محتوای زیادی از جمله یک منطقه جدید و ۱۳ چالش جدید درون بازی خواهد بود.

Warhammer: Vermintide 2 در سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه شده و هم‌اکنون روی پی‌سی، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۵ و پلی استیشن ۴ در دسترس قرار دارد.


مطلب پیشنهادی:هرآنچه که باید پیش از خرید پردازنده مرکزی (CPU) گیمینگ بدانیدنیازی نیست بابت CPU آن قدرها هم هزینه کنید!
هرآنچه که باید پیش از خرید پردازنده مرکزی (CPU) گیمینگ بدانیدهرآنچه که باید پیش از خرید پردازنده مرکزی (CPU) گیمینگ بدانید


چطوری پی سی گیمینگ رو تمیز کنیم؟

تمیز کردن  پی سی گیمینگتمیز کردن  پی سی گیمینگ

Adblock test (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *