برگزاری مرحله اول مسابقه نانو از ۱۳ تیر

با برگزاری مرحله اول سیزدهمین مسابقه ملی فناوری نانو از روز ۱۳ تیر ماه جاری، داوطبان باید در ۳ آزمون شرکت کنند و در این مرحله ۴۰۰ نفر به عنوان برترین‌ها به مرحله دوم این آزمون راه می‌یابند.

به گزارش سینا، سیزدهمین مسابقه ملی فناوری نانو در سه مرحله در روزهای ۱۳ تا ۱۵ تیر ماه جاری برگزار می‌شود که مرحله اول آن به صورت غیرحضوری و آنلاین در سایت آموزش فناوری نانو برگزار خواهد شد و  ۴۰۰ نفر برتر از شرکت‌کنندگان در این مرحله به عنوان برگزیدگان مرحله اول انتخاب شده و وارد مرحله دوم که به صورت حضوری و در قالب سؤالات چهارگزینه‌ای است، شرکت خواهند کرد.

برگزیدگان مرحله دوم در حوزه‌های آزمون سراسر کشور حضور پیدا می‌کنند و در مدت زمان تعیین‌شده به سؤالات دفترچه پاسخ می‌دهند و ۱۵ نفر از برترین‌های این مرحله که شامل برترین‌های مقاطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی وارد مرحله سوم شده و به رقابت عملی خواهند پرداخت.

بودجه‌بندی سؤالات ۳ آزمون مرحله اول به این شرح است:

برگزاری مرحله اول مسابقه نانو از ۱۳ تیر

به نقل از ستاد نانو، داوطلبان از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه ۱۳ تیر، تا ساعت ۲۳ روز جمعه ۱۵ تیر، در هر بازه از شبانه‌روز مهلت دارند تا وارد سایت آموزش نانو شده و به سه آزمون پاسخ دهند، لذا باتوجه به اینکه هر داوطلب فقط یک­‌بار ­می‌تواند در آزمون شرکت کند، بهتر است زمانی تصمیم به انجام آزمون داشته باشد که از عدم قطعی برق در آن بازه زمانی اطمینان کامل داشته باشد؛ زیرا که امکان آزمون مجدد برای داوطلبان فراهم نیست. این آزمون دارای نمره منفی است.

با برگزاری این ۳ آزمون، بر اساس جمع نمرات کسب شده، ۴۰۰ نفر به عنوان برگزیده اول اعلام می‌شود و واجد شرکت در مرحله دوم مسابقه ملی فناوری نانو می‌شوند. مرحله دوم این مرحله به صورت تستی چهارگزینه‌ای و در حوزه‌های سراسر کشور برگزار می‌شود.

نوشته برگزاری مرحله اول مسابقه نانو از ۱۳ تیر اولین بار در خبرگزاری سیناپرس. پدیدار شد.

لینک منبع خبر


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.