فهرست بستن

برگزاری اولین همایش معاونین و ناظرین مالی شرکت مخابرات ایران

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS،در این همایش که با حضور مهندس یافتیان عضو هیئت‌مدیره شرکت، مهندس راسخ معاون مالی و جمعی از مدیران ارشد و ناظرین مالی مخابرات های مناطق سراسر کشور برگزار شد، راهکارهای اجرایی به‌منظور توسعه شرکت در بخش‌های مختلف مالی ازجمله حسابرسی، لاوصولی‌ها ، بهینه‌سازی درآمدها و تعامل بیشتر تمام مناطق مخابراتی کشور مورد تبادل نظر قرار گرفت.
مهندس یافتیان در این همایش با اشاره به اینکه ناظرین مالی شرکت، بازوان اجرایی مدیران ارشد هستند تأکید کرد: با استفاده از اطلاعات صحیح و نظارت دقیق بر امور مالی شرکت به سمت شکوفایی پیش خواهد رفت و در غیر این صورت مشتری به سراغ دیگر رقبا می‌رود.
وی ضمن اشاره به تأکید مدیرعامل و هیئت‌مدیره مخابرات ایران جهت عقد قراردادهای شرکت با خدمات اول و شسکام، افزود: ناظران مالی شرکت به‌منظور عقد قراردادهایی باکیفیت بالا، نظارت کافی و مثمر ثمر در عقد قراردادها از جهت‌های مختلف ازجمله مقرون‌به‌صرفه بودن را باید در نظر داشته باشند.
عضو هیئت‌مدیره شرکت مخابرات ایران تصریح کرد: نظارت کافی در امور مالی به جهت وصول مطالبات مخابرات و حل مشکل نقدینگی، پیگیری موارد مربوط به لاوصولی‌ها و اخذ مفاصاحساب تأمین اجتماعی و پیگیری کارهای توسعه و سرمایه‌گذاری به‌منظور تضمین درآمد از مهم‌ترین وظایف معاونت مالی شرکت است.
وی همچنین یادآور شد: همکاری با سازمان حسابرسی و تقویت حسابرس‌های داخلی و جدی گرفتن تکالیف مربوط به مجمع و پیگیری امور مربوط به هیئت‌های حل اختلاف مالی از دیگر موارد مهمی است که توسط ناظرین مالی شرکت با پشتکار و تلاش روزافزون باید انجام شود.
مهندس راسخ، معاون مالی و امور مجامع شرکت مخابرات ایران نیز در این همایش با اشاره به لزوم برگزاری جلسات ویدیو کنفرانس هفتگی و هم‌افزایی بیشتر در بخش مالی مخابرات گفت: شرکت مخابرات ایران به‌عنوان بسترساز ارتباط اپراتورهای مختلف همواره باید اطلاعات مالی و حسابرسی خود را به‌روزرسانی کرده و این امر با توجه به حضور شرکت در بورس و لزوم انتشار اطلاعات ضروری‌تر است.
وی در همین زمینه افزود: معاونت مالی و بخش‌های مختلف آن باید با تعامل بیشتر و استفاده از ظرفیت‌های محیطی، تلاش دوچندانی را برای تحقق درآمد انجام دهند که در این مسیر استفاده از استانداردهای حسابرسی، کمیته راهبری و جلسات هفتگی تأثیرگذار است.
مهندس راسخ با بیان اینکه همایش بعدی ناظرین مالی مخابرات‌های مناطق سراسر کشور در ابتدای فصل زمستان برگزار خواهد شد، گفت: نقش دولت الکترونیک و فناوری اطلاعات در پیشرفت و توسعه کشور بدون جایگزین است و حوزه مالی نیز در این فرایند به جهت تحقق و تضمین درآمد نقش حیاتی دارد.
گفتنی است در پایان این همایش، مهندس راسخ و مدیران ارشد پاسخگوی سوالات ناظرین مالی مناطق بودند.

Let’s block ads! (Why?)

بازدیدها: 9

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.