فهرست بستن

برای کارت گرافیک 48 گیگابایتی RTX 3090 CEO Edition انویدیا 3500 دلار می‌پردازید؟

یک تصویر جدید در رسانه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود که ظاهراً کارت گرافیک منحصر به فرد GeForce RTX 3090 CEO Edition انویدیا را با تم طلایی خیره کننده نشان می‌دهد. اما چقدر ممکن است انویدیا نسخه CEO Edition از کارت گرافیک پرقدرت RTX 3090 را با 48 گیگابایت حافظه عرضه کند؟

آنچه که به شائبه عرضه کارت گرافیک GeForce RTX 3090 CEO Edition دامن زده، یک اسکرین شات منتصب به وب سایت انویدیا برای یک منطقه خاص است. در این تصویر شاهد نسخه CEO Edition از کارت گرافیک GeForce RTX 3090 Founders Edition هستیم.

655665.jpg

ظاهراً این یک کارت گرافیک خاص است که در تعداد محدود و با امضای انویدیا تولید خواهد شد. البته ادعا شده این کارت 3,499 دلار قیمت دارد و از 48 گیگابایت حافظه ویدئویی GDDR6X بهره می‌برد که روشن نیست چگونه ممکن شده است. مادامی که میکرون پکیج‌های حافظه 16 گیگابیتی G6X آماده نکرده باشد، چنین چیزی تقریباً غیر ممکن است.

کارت گرافیک GeForce RTX 3090 CEO Edition از تم طلایی بهره می‌برد. هنوز روشن نیست این کارت افزون بر دو برابر حافظه ویدئویی بیشتر و رنگ طلایی، چه تفاوت دیگری با مدل Founders Edition معمولی دارد. ممکن است دست انویدیا در افزایش تعداد هسته‌های پردازشی باز باشد و یک پردازنده گرافیکی پرقدرت‌تر را به خدمت بگیرد.

565665.jpg

بدون شک برخی از اطلاعات با آنچه که می دانیم در تناقض است و شانس اینکه کارت گرافیک GeForce RTX 3090 CEO Edition یک شایعه باشد، کاملاً وجود دارد. اما اگر چنین کارتی واقعاً وجود داشته باشد و حاصل شیطنت نباشد، باید دید انویدیا در ازای بیش از دو برابر قیمت بیشتر چه چیزی ارائه می‌کند.

کارت گرافیک GeForce RTX 3090 Founders Edition انویدیا 1499 دلار قیمت دارد.

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *