فهرست بستن

برای اولین بار: با مانیتور گیمینگ MSI Oculux NXG253R میزان تاخیر ورودی را اندازه گیری کنید

شرکت MSI به تازگی یک مانیتور گیمینگ جدید، موسوم به Oculux NXG253R را با استانداردهای جدید انویدیا، و همچنین نرخ به‌روزرسانی خیره کننده معرفی کرد. دیگر زمان گذر از نرخ به‌روزرسانی های 144 و 240 هرتز فرا رسیده است؛ با Oculux NXG253R به همراه قابلیت اندازه گیری میزان تأخیر و درگاه اختصاصی ماوس آشنا شوید.

در روزهای اخیر، «انویدیا» در کنار کارت‌های گرافیک RTX 30 یک دوجین از فناوری‌های جدید را معرفی کرد که NVIDIA Reflex Latency Analyzer به همراه استاندارد G-Sync 360 از جمله آنها بود. به مانند سال‌های اخیر، انویدیا یک گروه از مؤلفه های فنی را برای سازندگان مانیتور مشخص کرده است که با رعایت و لحاظ آنها، شاهد دریافت نشان G-Sync 360 برای آنها هستیم. مانیتور گیمینگ MSI Oculux NXG253R نیز از جمله اولین مانیتورهای جهان است که به این نشان دست یافته و تحت قواعد انویدیا به تولید رسیده است.

MSI-360-2.jpg

Oculux NXG253R دارای پشتیبانی از G-Sync بوده و نرخ به‌روزرسانی خیره کننده 360 هرتز را ارائه می‌دهد. این مانیتور که در کلاس E-Sport قرار دارد، از پنل 24.5 اینچی بهره برده و زمان پاسخ به فرکانس آن نیز تنها 1 میلی ثانیه است. Oculux NXG253R از وضوح FHD یا همان 1080×1920 پیکسل بهره می‌برد. اگر چه چند سازنده دیگر نیز اقدام به تولید مانیتورهایی با استاندارد و پروتکل‌های G-Sync 360 کرده‌اند، اما MSI نخستین شرکت در جهان است که محصول خود را در این راستا معرفی و قیمت گذاری کرده است.

برای اندازه گیری میزان تأخیر ورودی، دیگر نیاز به خرید دوربین‌های گران قیمت ندارید؛ این مانیتور گیمینگ از NVIDIA Reflex Latency Analyzer پشتیبانی کرده و برای این منظور نیز دارای درگاه اختصاصی USB به جهت اتصال ماوس‌های گیمینگ سازگار با این فناوری است. این برای اولین بار در جهان است که گیمرها قادر به اندازه گیری میزان تأخیر ورودی، بدون ابزارهای گران قیمت هستند. Oculux NXG253R با قیمت 799 دلار راهی بازارهای جهانی خواهد شد.

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *