فهرست بستن

با ۷ گجت پیشرفته‌ی ساخته شده با تکنولوژی روز دنیا آشنا شوید

گجت پیشرفتهگجت پیشرفته

۲۴ شهریور ۹۹ ساعت ۲۰:۴۵

در ویدئو امروز گجت تی وی، شما را با ۷ گجت پیشرفته آشنا خواهیم کرد که با تکنولوژی روز دنیا ساخته شده و کارها را آسان‌تر می‌کنند.

پیشرفت تکنولوژی، همواره انجام امور را برای بشر امروزی ساده‌تر و به مراتب بهتر کرده است؛ از ساخت ماشین‌های سریع و گوشی‌های پیشرفته گرفته، تا آبمیوه‌گیری‌هایی که حتی نیاز به دست زدن برای انجام کار نخواهند داشت.

در چند سال گذشته، این پیشرفت‌ها باعث شده‌اند تا برای اولین‌بار، شاهد برخی قابلیت‌ها و انجام بعضی کارها به وسیله تکنولوژی باشیم که در گذشته، هرگز قادر به انجام آن‌ها نبوده‌ایم؛ مانند باز کردن قفل صفحه گوشی‌ها تنها به وسیله اثر انگشت، و یا حتی تنظیم نور خانه، به وسیله چراغ‌هایی که خود را با نور محیط سازگار می‌کنند. با این حال این تکنولوژی همچنان به سمت پیشرفت هرچه بیشتر قرار دارد و روزانه شاهد معرفی گجت‌های تازه‌ای هستیم که کارها را بیش از پیش برای انسان‌ها راحت می‌کند.

به همین دلیل است که امروز، تصمیم گرفته‌ایم در یک ویدئو جدید، شما را با ۷ گجت پیشرفته که به تازگی معرفی شده‌اند آشنا کنیم؛ از سنسور هوشمندی که متن‌ها را به وسیله یک عینک اسکن می‌کند، تا چراغ‌های LED که توسط گوشی کنترل شده و ریتم‌های خاصی را پخش می‌کنند.

۷ گجت پیشرفته روز دنیا

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *