با پادویش همیشه از اطلاعاتتان بکاپ داشته باشید

خرید بلیط هواپیما از سفرمارکت

آنتی ویروس پادویش دارای قابلیتی می باشد که بصورت خودکار و دائمی از اطلاعات شما بکاپ گرفته و با کمترین حجم روی حافظه تان ذخیره می کند. به واسطه این قابلیت، در صورت حذف و یا ویرایش هر فایلی، امکان بازیابی آن وجود دارد. به این قابلیت، داده بان می گویند. در این مقاله به معرفی داده بان پادویش خواهیم پرداخت…

گرفتن بکاپ روشی برای حفظ اطلاعات مورد نیاز و حیاتی می باشد. در صورت گرفتن بکاپ، بعد از بروز احتمالی هر گونه مشکلی همچون آسیب دیدن یا رمز شدن اطلاعات، امکان بازیابی آنها وجود دارد. اهمیت استفاده از نرم افزار بکاپ و گرفتن بکاپ از اطلاعات در بعضی از سازمان ها به حدی می باشد که باید از داده های خود به صورت روزانه و یا ساعتی بکاپ بگیرند.

با پادویش همیشه از اطلاعاتتان بکاپ داشته باشید

چرا پادویش از اطلاعات بکاپ می گیرد؟

یکی از کارکرد های جانبی ضدباجگیر پادویش، داده بان آن است. داده بان پادویش برای محافظت از اطلاعات در مقابله با هر نوع بدافزاری که به فایل ها صدمه می زند، بصورت روزانه از اطلاعات سیستم بکاپ می گیرد. بدافزار های باجگیر نوعی از بدافزار ها هستند که بعد از نفوذ به رایانه، تمامی اطلاعات را رمز نموده و در ازای بازگشت اطلاعات، طلب پرداخت باج می کند. در این صورت شما راهی به جز پرداخت مبلغ درخواست شده مجرمان، برای بازیابی اطلاعات خود ندارید؛ که آن هم در اغلب موارد به بازیابی اطلاعات منجر نخواهد شد. به همین منظور می توان گرفتن بکاپ را راهکاری مطمئن در جهت پیشگیری از حملات سایبری دانست.

همچنین گاها اتفاق می افتد که سندی را اشتباها حذف و یا ویرایش کرده اید؛ در این صورت بازیابی اطلاعات از دست رفته، زمان و هزینه زیادی را می طلبد. همچنین ممکن است که پس از بازیابی، تمامی اطلاعات به درستی بازگردانی نشوند. پادویش با پشتیان گیری از داده های شما و ذخیره آنها، در ایمن نگاه داشتن اطلاعات محرمانه و حیاتی کمک شایانی می کند. قابلیت داده بان برای شما بکاپ هایی با کمترین حجم ارائه می کند تا با خیال راحت به  امور روزانه خود برسید و نگران رمز شدن اطلاعات و پرداخت باج نباشید.

با پادویش همیشه از اطلاعاتتان بکاپ داشته باشید

آیا گرفتن مداوم بکاپ تمام حافظه را اشغال می کند؟

آنتی ویروس پادویش نسخه امنیت کامل و ضد باج گیر پادویش به طور خودکار روزی دو بار از کل اطلاعات شما نسخه بکاپ تهیه کرده و همچنین از حذف این بکاپ توسط بدافزار یا هکر جلوگیری می‌کنند. بکاپ های ضدباج‌گیر پادویش از نوع VSS هستند که با روش زمان‌بر اخذ بکاپ سنتی متفاوت است. این نوع اخذ بکاپ ظرف چند ثانیه و فقط از تغییرات ایجاد شده در فایل‌ها ذخیره می‌شود و به همین علت بسیار کم‌حجم می باشد. در روش VSS اطلاعات بکاپ روی همان درایو ذخیره می‌شوند. به عنوان مثال اگر اطلاعات شما روی درایو C باشد، بخشی از درایو (کمتر از ۵ درصد حجم آن) به حافظه بکاپ اختصاص پیدا می‌کند.

با پادویش همیشه از اطلاعاتتان بکاپ داشته باشید

چگونه می‌توانم بکاپ یک فایل را مشاهده و بازگردانی کنم؟

جهت دسترسی به بکاپ ها:

۱- روی درایو موردنظر خود (مثلا درایو C) کلیک راست کرده و گزینه Properties را انتخاب کنید.

۲- سپس به برگه Previous Versions رفته و زمان موردنظر خود را انتخاب کرده و گزینه Open را بزنید تا فایل‌های درایو را در زمان بکاپ ببینید.

۳- جهت بازگرداندن فایل بکاپ نیز کافیست آن را از این پنجره به محل موردنظر خود کپی کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نرم افزار پادویش به سایت www.mypadvish.com مراجعه فرمایید.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال محتوای تبلیغاتی ندارد.

Adblock test (Why?)

لینک منبع

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *