با شعار" هستیم فردا بالاتر"؛ بیش از ۷ هزار دانشجو از فارس به راهیان نور اعزام می شوند

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس گفت: امسال، بنا داریم بیش از ۷ هزار دانشجو از استان فارس در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنگی جنوب کشور اعزام شوند.

به گزارش سینا پرس فارس، سعید یوسفی امروز ۲۴ بهمن ماه در ستاد راهیان نور دانشجویی فارس با اشاره به تلاش های شبانه روزی دشمنان در عرصه جنگ شناختی، عملیات روانی و هجمه رسانه ای به راهیان نور و تحریف و فراموشی معارف، فرهنگ و ارزش های دفاع مقدس اظهار داشت: برای عمق بخشی ابعاد فرهنگی و اجتماعی راهیان نور نیاز به برنامه ریزی شایسته احساس می شد که در این راستا بسیج دانشجویی استان فارس سیر تشرف متناسب با قشر دانشجویی و استان را تدوین کرده است.

وی با تاکید بر تداوم و استمرار حرکت راهیان نور همراه با اعتلا، ابتکار و نوآوری افزود: پیش بینی می شود که در سال جاری بیش از ۷ هزار دانشجو از دانشگاه های سراسر استان فارس در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنگی جنوب کشور اعزام شوند.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس با بیان اینکه اردوهای راهیان نور دانشجویی این استان در بازه زمانی یکم تا نوزدهم اسفندماه سال ۱۴۰۲ برگزار می شود اضافه کرد: دانشجویان اعزامی از استان فارس در قالب کاروان های راهیان نور از یادمان های هشت سال دفاع مقدس شامل هویزه، طلائیه، شلمچه، سوسنگرد، علقمه، کانال کمیل، اروندکنار، فتح المبین، فکه، دهلاویه، بستان، بیمارستان های صحرایی و … بازدید خواهند کرد.

یوسفی با تقدیر و تشکر از اعضای ستاد راهیان نور دانشگاهی استان فارس، سازمان بسیج دانشجویی کشور، دانشگاه های استان فارس، سپاه فجر، قرارگاه استانی راهیان نور و… تصریح کرد: در صورت حمایت سایر دستگاه های اجرایی با فراهم کردن زیرساخت ها، امکانات، وسایل نقلیه و اسکان بیشتر، بسیج دانشجویی استان فارس آمادگی اعزام دانشجویان بیشتری را به مناطق عملیاتی و جنگی جنوب کشور در قالب کاروان راهیان نور را دارد.

وی با تاکید بر ضرورت ایجاد اشتیاق و ابتهاج عمومی برای حضور نسل جوان در راهیان نور گفت: در راستای تقویت روحیه عزت ملی و امیدآفرینی در جامعه و برجسته کردن مظاهر پیشرفت انقلاب اسلامی با تلفیق اردوهای راهیان نور و راهیان پیشرفت باید تلاش شود.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس، ارتقای همبستگی، وحدت ملی و اجتماعی و تقویت حضور پرشور مردم در دفاع از انقلاب و نظام اسلامی را از اهداف راهیان نور برشمرد و تصریح کرد: در اردوهای راهیان نور امسال بخشی از اردوها با ترکیب یک اردوی جهادی در مناطق نیاز به خدمت جهادی در خوزستان برگزار می شود که تلاش می کنیم در سال های آینده این سبک از راهیان نور بیشتر اجرا شود و با این شیوه جدید به دنبال تکریم مردم مقاوم مناطق عملیاتی و خطوط مقدم دفاع مقدس و کمک به سازندگی و کاهش محرومیت این مناطق هستیم.

نوشته با شعار” هستیم فردا بالاتر”؛
بیش از ۷ هزار دانشجو از فارس به راهیان نور اعزام می شوند
اولین بار در خبرگزاری سیناپرس. پدیدار شد.

لینک منبع خبر


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.