با خرید نیسان تایتان یک خودرو لیف با اجاره ماهانه ۹۹ سنت دریافت کنید!

نیسان تایتاننیسان تایتان

۱۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۹

یک نمایندگی خودرو در ویرجینیا آمریکا برای افزایش فروش نیسان تایتان طرحی را به مشتریان ارائه کرد تا با خرید این پیکاپ ژاپنی یک سدان لیف را با اجاره ماهانه ۹۹ سنت دریافت کنند.

طبق آمارهای منتشر شده، فروش نیسان تایتان در سال قبل به ۲۶ هزار و ۴۴۱ دستگاه کاهش یافت و در همین راستا یک نمایندگی محصولات نیسان در اسپرینگفیلد ویرجینیا آمریکا طرح بحث‌برانگیزی را برای افزایش فروش این پیکاپ در نظر گرفت. بر اساس این طرح نمایندگی هارت نیسان، مشتریان با خرید نیسان تایتان می‌توانند یک سدان نیسان لیف را به مبلغ اجاره ماهانه ۹۹ سنت دریافت کنند. هرچند این طرح پیشنهادی در وب سایت و صفحه فیسبوک این نمایندگی منتشر نشده است، اما دن کارنی برای اولین بار از این طرح خبر داد و گفت ارائه چنین طرحی از وضعیت نامساعد این خودروساز ژاپنی حکایت دارد.

جزئیات اجاره ارزان سدان لیف با خرید نیسان تایتان

نیسان تایتاننیسان تایتان

نیسان لیف

طبق این طرح، هر فردی که یک دستگاه نیسان تایتان مدل ۲۰۲۰ یا ۲۰۲۱ را از این نمایندگی بخرد، قادر خواهد بود یک سدان لیف را به مدت ۲ سال و برای ۱۶ هزار کیلومتر فقط با پرداخت ۹۹ سنت اجاره کند. اگر این طرح باز هم جذاب به نظر نمی‌رسد، باید بگوییم نیسان لیف از اعتبار مالیاتی ۷ هزار و ۵۰۰ دلار ویژه خودروهای الکتریکی بهره می‌برد و به همین دلیل مشتریان با اجاره آن از این اعتبار مالیاتی بهره‌مند خواهند شد.

نیسان تایتاننیسان تایتان

نیسان تایتان

ضمن این که امکان سفارش هر ۵ نسخه سدان نیسان لیف برای مشتریان فراهم شده است؛ قیمت نیسان لیف پلاس از ۳۸ هزار و ۲۷۰ دلار شروع می‌شود، از این رو اجاره ۲ ساله با مبلغ کمتر از ۱ دلار باید برای مشتریان بسیار جذاب باشد. هرچند مشتریان برای برخورداری از این طرح باید پیکاپ نیسان تایتان یا تایتان XD را بخرند که ارزان‌ترین نسخه آن حدود ۴۹ هزار و ۴۰۰ دلار قیمت دارد. البته این خودرو در نمایندگی‌ها با مبلغ ۴۲ هزار و ۲۴۲ دلار به فروش می‌رسد و مشتریان با اعتبار مالیاتی لیف می‌توانند آن را به مبلغ ۳۴ هزار و ۷۴۲ دلار خریداری کنند.

Adblock test (Why?)

لینک منبع

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *