فهرست بستن

بازی Sands of Time Remake معرفی شد – شاهزاده پارسی باز می‌گردد

پس از 17 سال، شرکت معظم UBISOFT تصمیم به ساخت دوباره اولین قسمت از سری بازی PRINCE OF PERSIA  یعنی THE SANDS OF TIME گرفته و در اولین اقدام تریلری از این بازی را به نمایش گذاشت.

The Sands of Time نه تنها یک بازی عالی در زمان خود بود، بلکه در سالهای بعد از انتشار نیز تأثیر عمده‌ای بر تولیدات Ubisoft و حتی سری بازی‌های ASSASSINS CREED داشت. Patrice Désilets، طراح بازی Ubisoft Montreal در سال 2015 عنوان کرد که این عنوان در بسیاری از الگو‌های طراحی عناوین Assassin’s Creed و Assassin’s Creed 2 تاثیر گذاشته است.

تصاویر بازی Sands of Time Remake

به گفته استودیو تولید‌کننده، نسخه جدید The Sands of Time تأکید بر نسخه اصلی  Ubisoft دارد، و یک REMASTER  یا REBOOT نیست.

استودیو‌های  Ubisoft Pune و Ubisoft Mumbai با استفاده از انیمیشن‌های جدید ضبط حرکات (موشن کپچر)، صدابرداری فوق‌العاده و برخی تغییرات گیم پلی برای مخاطبان مدرن، بازی اصلی را با موتور فوق‌العاده AnvilNext Engine Ubisoft بازسازی کرده است.

اما بازی Sands of Time Remake با همان داستان و گیم پلی مشابه، هنوز به نسخه اصلی وفادار مانده است. البته باید گفت که انتظار یک بازسازی مجدد در مقیاس Final Fantasy 7 Remake را نداشته باشید. اما با این اوصاف، شرکت UBISOFT امیدوار است که بتواند کنترل دوربین و سیستم جنگ با هدف را با بهبود تکنیک‌های تکرار شده در سال 2003، بهبود بخشد.

بازی The Sands of Time Remake اولین عنوان مهم استودیو‌های Ubisoft Pune & Ubisoft Mumbai است. در حالی که این دو استودیو قبلاً در عناوینی مانند Just Dance و Steep نقش آفرینی کرده‌اند، اما این اولین بار است که یک عنوان مهم و نوستالژیک در مسیر آن‌ها قرار گرفته است.

این بازی قرار است در 21 ژانویه 2021 در پلتفرم‌های  PlayStation 4، PlayStation 5،Xbox One  و PC عرضه می‌شود.

امیدواریم که بازسازی عنوان‌‌های قدیمی به همین بازی ختم نشود و خبر‌های جدیدی از دیگر سری بازی‌ها بشنویم.
در ادامه می‌توانید تریلر این بازی را که توسط شرکت Ubisoft ارائه شده مشاهده کنید.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *