بازی Final Fantasy VII Rebirth اسفند ماه عرضه می‌شود؛ تریلر جدید آن را تماشا کنید

کمپانی اسکوئر انیکس (Square Enix) به تازگی با انتشار تریلری از تاریخ انتشار بازی Final Fantasy VII Rebirth رونمایی کرده است.

یوشینوری کیتاسه (Yoshinori Kitase)، تهیه‌کننده‌ی بازی، در بیانیه‌ای گفت:

بازی Final Fantasy VII Rebirth برای انتشار در ۲۹ فوریه‌ی ۲۰۲۴ (۱۰ اسفند ۱۴۰۲) برنامه‌ریزی شده است. به عنوان قسمت دوم از پروژه‌ی بازسازی فاینال فانتزی ۷، دارای عناصری از بازی قبلی و همچنین ویژگی‌های بسیار بهبود یافته‌ای مانند نقشه‌ی جهانی گسترده برای کاوش و توانایی‌های سینرژی با دیگر اعضای گروه خواهد بود. داستان نیز به شکلی چشمگیرتر از همیشه و با پچیش‌های مختلف پیش خواهد رفت. ما می‌دانیم که طرفداران برای دیدن یک صحنه‌ی خاص لحظه‌شماری می‌کنند.

در حالی که شخصیت‌ها میدگار را ترک می‌کنند تا دنیای فراتر از آن را کشف کنند، می‌توان از Final Fantasy VII Rebirth به‌ عنوان یک ماجراجویی مستقل نیز لذت برد. با این حال برای کسانی که می‌خواهند درک خود را از داستان افزایش دهند، خلاصه‌ای از بازی قبلی نیز ارائه خواهد شد. ما امیدواریم که هم طرفداران و هم کسانی که قبلا نسخه‌ای از فاینال فانتزی را تجربه نکرده‌اند، از این بازی لذت ببرند.

بازی Final Fantasy VII Rebirth

از طرفی نائوکی هاماگوچی (Naoki Hamaguchi)، کارگردان بازی، خط داستانی را بزرگتر از بازی قبلی شمرد و بیان کرد:

ما از زمان انتشار بازسازی فاینال فانتزی ۷ به طور خستگی‌ناپذیری روی Final Fantasy VII Rebirth کار می‌کنیم و نمی‌توانیم تجربه‌ی آن توسط شما باشیم. در این بازی، کلود (Cloud) و دوستانش که از میدگار فرار کرده‌اند، در تعقیب سفیروث (Sephiroth)، در دنیای گسترده‌ای از ماجراجویی‌های گفته نشده به ماجراجویی می‌پردازند. در حالی که خط داستانی اصلی بزرگ‌تر و جاه‌طلبانه‌تر از روایت بازی قبلی است، Final Fantasy VII Rebirth همچنین ایده‌ی آزادی در اکتشاف را با داستان‌های جذاب، مینی‌گیم‌های سرگرم‌کننده، هیولاهای قدرتمند و موارد دیگر ترکیب می‌کند. در هر صورت امیدواریم که این دنیا را با جزئیات زیاد کشف کنید، زیرا نزدیک به ۱۰۰ ساعت ماجراجویی در انتظار شماست.

در نهایت تتسویا نومورا (Tetsuya Nomura)، کارگردان خلاقیت بازی، افزود:

این دومین بازی از یک سه‌گانه است و از شروع سفر خارج از میدگار تا نقطه‌ی میانی نسخه‌ی اصلی فاینال فانتزی ۷ را پوشش می‌دهد. اگر بازسازی فاینال فانتزی ۷ مقدمه‌ای برای جهان و نوعی آماده‌سازی برای این سفر بود، Final Fantasy VII Rebirth به عنوان تصویری از حوادثی است که این سفر را آغاز کرده‌اند و کاوشی در ماجرای افرادی محسوب می‌شود که به آن گره خورده‌اند. عناصر زیادی برای این بازی با دقت انتخاب شده‌اند و از آنجایی که این یک سری است، ما فرصت خوبی داریم تا بازخوردهای آثار قبلی مانند افزایش تعداد کاراکترها را بررسی و اعمال کنیم. در این میان این سؤال مهم وجود دارد که چه سرنوشتی در انتظارتان است. چه بازی اصلی را تجربه کرده باشید و چه با چشمانی تازه وارد این ماجراجویی شوید، امیدواریم با شرایط خاص خود با پایان این اثر روبرو شوید.

بازی Final Fantasy VII Rebirth

داستان

در خلاصه داستان بازی آمده  که سال‌هاست که شرکت برق شینرا با هزینه‌ی لایف‌استریم، یعنی رودخانه‌ای که تمام حیات از آنجا جریان داشته و به آن بازمی‌گردد، انرژی جهان را تأمین می‌کند. پس از هجوم به مقر شرکت و درگیر شدن در یک سری از نبردها، کلود و همراهانش میدگار را پشت سر گذاشتند و به سمت جهان گسترده‌تری حرکت کردند. زمانی که آن‌ها در چمنزارها قرار می‌گیرند، سوار چوکوبوها می‌شوند و سفری را با مقصدی نامعلوم آغاز می‌کنند. در همین حال، زک که از نبرد خود با ارتشی از تروپرها شکست خورده بود، از زمین‌های بایر به میدگار می‌رود. اگرچه او در حال حاضر توانسته است از مرگ فرار کند، با این حال وجود شکاف شومی در آسمان دلیل کمی برای خوشحالی به او می‌دهد.

با این حال، این تنها تهدیدی نیست که جهان با آن مواجه است. کمیته‌ی مقاومت شینرا با حمایت دولت موقت ووتای، علیه شرکت اعلام جنگ می‌کند. چهره‌هایی که در لباس‌های سیاه پوشیده شده‌اند، جسد جنووا را با خود حمل می‌کنند و نگهبانان خشن و هیولاهای سیاره اخیرا بیدار شده‌اند. در میان این هرج و مرج، سفیروث نقشه‌ی خود را آغاز کرده است و اطمینان حاصل می‌کند که سرنوشت‌های بی‌شماری در هم تنیده شده و از نو متولد می‌شوند.

کیتاسه در مورد صحنه‌های جدید داستان بیان کرده که مانند بازی قبلی، در بازی Final Fantasy VII Rebirth برای تعادل مناسب بین صحنه‌های قدیمی و جدید تلاش زیادی شده است و تیم سازنده ظاهرا با چالش‌های جدید بیشتری در رابطه با این صحنه‌ها نسبت به بازی اصلی روبرو بوده است. این صحنه‌های جدید برای طرفداران و تازه واردان ظاهرا رضایت‌بخش خواهد بود.

شخصیت‌ها

کلود استرایف (Cloud Strife)

کلود استرایف

کلود به میدگار آمد تا فصل جدیدی از زندگی خود را به عنوان یک مزدور آغاز کند. او به دعوت دوست دوران کودکی‌اش، تیفا، کار با سازمان آوالانچ را می‌پذیرد. آن‌ها با هم با شینرا روبرو شده و در نهایت میدگار را در تعقیب سفیروث و حقیقت پشت سر می‌گذارند. تلاشی که آن‌ها را به سرپیچی از سرنوشت سوق می دهد. سلاح او شمشیر است و با جابجایی بین حالت‌های تحرک و حمله مبارزه می‌کند. شمشیر بزرگ او می‌تواند چندین دشمن را به طور همزمان از پا در بیاورد. برخی از توانایی‌های کلود همچنین به او اجازه می‌دهند تا مبارزه را در هوا کنترل کند.

بارت والاس (Barret Wallace)

Barret Wallace

به عنوان رهبر یک بخش مستقل آوالانچ، بارت، عملیاتی را برای از بین بردن راکتورهای ماکوی شینرا رهبری می‌کند. او بهای گزافی را برای این عملیات می‌پردازد اما زمانی که شرکت تلافی کرده و همراهان او در یک تیراندازی می‌میرند، تجهیز شده به خاطرات دوستان از دست رفته‌ی خود و دانش تازه پیدا کرده از نقشه‌های سفیروث، میدگار را به امید نجات سیاره و محافظت از آینده‌ای مناسب برای دخترش مارلین ترک می‌کند. سلاح او دست سایبرنتیکی‌اش است. او با اینکه سرعت پایینی دارد اما از سوی دیگر قدرت بدنی بالایی دارد و با شلیک سریع تا انفجارهای قدرتمند، می‌تواند با دشمنان در سراسر نبرد و در هوا و زمین مبارزه کند.

تیفا لاکهارت (Tifa Lockhart)

Tifa Lockhart

گرچه تیفا یکی از اعضای وفادار آوالانچ به عنوان یک سازمان زیرزمینی که مخالف شینرا است، محسوب می‌شود، با این وجود تاکتیک‌های افراطی گروه را زیر سوال می‌برد و تلاش می‌کند تا هدف خود را با وجدان خود پیوند دهد. این درگیری داخلی زمانی به اوج می‌رسد که اقدامات گروه او به طور مؤثری منجر به سقوط صفحه‌ی سکتور ۷ می‌شود. او که از احساس گناه غرق شده است، میدگار را در جستجوی مسیری جدید برای قدم گذاشتن ترک می‌کند. سلاح او دستکشش است و در حالی که از انواع تکنیک‌های رزمی استفاده می‌کند، کمبوهای سریع را به هم متصل می‌کند. ATB او به سرعت پر می‌شود و امکان استفاده از توانایی‌های چندگانه را فراهم می‌کند. او همچنین دارای چندین مهارت است که آسیب بیشتری به دشمنان موجود در هوا یا گیج و استگر شده وارد می‌کند.

آریث گینزبرو (Aerith Gainsborough)

Aerith Gainsborough

گنزبرو یک فروشنده‌ی گل است که در زیرشهر و سکتور ۵ زندگی می‌کند. او آخرین نسل باقی مانده از Cetra یعنی مردمی است که به ارتباط با سیاره شهرت دارند. شینرا در تلاش برای رسیدن به سرزمین موعود پیشگویی شده‌ی سترا او را به عنوان اسیر می‌گیرد، اما کلود و همراهان او را نجات می دهند. او از میدگار فرار می‌کند و سفری را به دنیای بیرونی که مدت‌ها آرزویش را در سر داشت، آغاز می‌کند. او با استفاده از قدرت سحر و جادو، از فاصله‌ای امن به به مبارزه پرداخته و می‌تواند سلامتی همراهان را بازیابی کند.

رد ۱۳ (Red XIII)

Red XIII

رد ۱۳ جانوری با دم شعله‌ور، خز زرشکی، پنجه‌های مرگبار و توانایی صحبت کردن است. کلود و شرکت به او کمک می‌کنند تا از چنگ پروفسور هوجو فرار کند و او تصمیم می‌گیرد در سفرشان به آن‌ها بپیوندد. گونه‌ی او به دلیل طول عمر طولانی خود شناخته شده است و او نیز از این قاعده مستثنی نیست. از آنجایی که این بومی Cosmo Canyon بزرگ‌ترین عضو گروه است، هر از گاهی کلمات حکیمانه‌ای را به اعضای آن ارائه می‌کند. او وحشیانه به دشمنان حمله کرده و محافظت در برابر حملات دریافتی، نوار انتقام او را تغذیه می‌کند. پس از پر شدن نوار ذکر شده، او می‌تواند جانور درونی خود را آزاد کند، اما مهارت کافی برای به حداکثر رساندن پتانسیل آن لازم است. گفتنی است که سازندگان Red XIII را به‌عنوان نوع جدیدی از شخصیت طراحی کرده‌اند که بازیکن را ملزم می‌کند تا تعادلی بین استراتژی تهاجمی با استفاده از نوار ATB و استراتژی دفاعی با استفاده از نوار انتقام برقرار کند.

یوفی کیساراگی (Yuffie Kisaragi)

یوفی کیساراگی

یوفی که عضوی از نیروهای نخبه ووتای از نیروهای نینجا است، در ماموریتی برای سرقت آلتیمیت متریا از شینرا به میدگار نفوذ می‌کند. نقشه‌ی او در نهایت به فاجعه ختم می‌شود زیرا او نمی‌تواند متریا را مطالبه کند و شریک زندگی خود سونون را در مبارزه از دست می‌دهد. با این حال، درست زمانی که تنهایی کار کردن در حال آسیب زدن به او است، گروه کلود وارد صحنه می‌شود. او با استفاده از مهارت‌های ستاره‌ی پرتابی و نینجا، در نبردهای دور و نزدیک برتری دارد. نینجوتسو عنصری است که به او اجازه می‌دهد تا از نقاط ضعف دشمنان بدون تکیه بر جادوها سوء استفاده کند. او همچنین حریفان را با انواع حملات هوایی و تکنیک‌های مختلف از میان برمی‌دارد.

کت سیث (Cait Sith)

Cait Sith

کت سیث به عنوان ربات عاقل و گربه‌ مانندی که اغلب در کنار دوستش دیده می‌شود، یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های بازی است که به خاطر پیش‌گویی‌هایش و خدماتی که به کلود و دوستانش نیز ارائه می‌کند، بسیار دوست‌داشتنی است.

سفیروث (Sephiroth)

سفیروث

گفته شده که سفیروث پنج سال پیش در حین انجام وظیفه در نیبلهایم درگذشته است. با این حال وقتی او در ساختمان شینرا ظاهر شد و با یک نمونه‌ی تحقیقاتی معروف به جنووا فرار کرد، خلاف این قضیه ثابت شد. او اکنون در هر فرصتی که پیدا کند با کلود سروکله می‌زند و به دنبال تغییر مسیر سرنوشت و حکومت بر سیاره است. بازیکنان قادر خواهند بود که سفیروث را مانند نسخه‌ی اصلی در صحنه‌ای خاص کنترل کنند.

زک فیر (Zack Fair)

Zack Fair

زک ممکن است با سفیروث به عنوان یک SOLDIER کار کرده باشد، اما او زیر نظر یک فرد متفاوت آموزش دید و هم یاد گرفت که به کار خود افتخار کند و از طرفی شمشیر نمادین خود را از او دریافت کرد. زک پس از یک نبرد طاقت‌فرسا که در آن بر تمامی احتمالات غلبه می‌کند و مرگ را به نوعی فریب می‌دهد، به میدگار یعنی جایی که امیدوار است عشقش آریث را ببیند، باز می‌گردد.

گیم‌پلی

در این بازی، بازیکنان می‌توانند آزادانه در علفزارهای سرسبز و بیابان‌های ناهموار پرسه بزنند و در عین حال از طیف گسترده‌ای از ماموریت‌ها و مینی‌گیم‌ها لذت ببرند. با متحد شدن با همراهان خود و آزادسازی توانایی‌های سینرژی قدرتمند جدید، با تهدیدات مختلفی روبرو خواهید شد. در این میان عناصر اکشن و استراتژی در نبردهای هیجان‌انگیز ترکیب می‌شوند که اکنون به لطف اضافه شدن توانایی های جدید مبتنی بر تیم، گیم‌پلی جذاب‌تر شده است. از طرفی از مبارزات پر زرق و برق و پر از اکشن گرفته تا نبردهای آهسته‌تر و استراتژیک، این بازی برای هر بازیکنی راهی برای سرگرم‌ شدن ارائه می‌دهد. جهان بازی به چندین منطقه تقسیم شده است که هر یک محیط‌های مختلفی را برای کشف و تجربه ارائه می‌دهد. در واقع اینکه کجا بروید و چگونه به آنجا برسید، کاملا به خودتان بستگی دارد.

در بازی انواع مختلفی از حملات وجود دارد. حملات ابتدایی در کنار آسیب‌های معمولی همچنین نوار ATB مورد نیاز برای استفاده از توانایی ها و جادوها را پر می‌کند. از طرفی با با کردن منوی فرمان می‌توانید وارد حالت تاکتیکی شوید که گذر زمان را کند می‌کند. در این حالت باید استراتژی‌های خود را در لحظه ابداع کرده یا دستورات را به عنوان میانبر ثبت کنید و همانطور که می‌خواهید از آن استفاده کنید. تجهیز کردن خود به سلاح و تنظیم مرتیا به طیف وسیعی از توانایی‌ها دسترسی می‌دهد. استفاده از این توانایی‌ها مستلزم استفاده از ATB است که با گذشت زمان پر می‌شود. مواد جادویی را می‌توان در سلاح‌ها و زره‌ها قرار داد تا امکان استفاده از جادوهایی مانند Fire و Cure را فراهم کنند. استفاده از طلسم هم ATB و هم MP را مصرف می‌کند.

با مواد احضار می‌توان به قدرت خدایان دسترسی پیدا کرد. خدای ذکر شده از بازیکن پیروی کرده و به طور خودکار با دشمنان مبارزه می‌کند، اما شما همچنین می‌توانید به آن‌ها دستور دهید که از توانایی‌های ویژه استفاده کنند. در نهایت قبل از اینکه آن‌ها از میدان نبرد خارج شوند، یک حمله نهایی را انجام می‌دهند که به اندازه کافی قدرتمند است تا هر دشمنی را از بین ببرد.

یکی از این خدایان اودین است که یک شمشیرباز اسب سوار محسوب می‌شود که تیغه‌ای عظیم به نام زانتتسوکن را در اختیار دارد. او به سمت دشمنان می‌تازد و آن‌ها را با ضربات شدید به پرواز در می‌آورد. خدای دیگر الکساندر است. او موجودی عظیم و زره‌پوش است که هیچ دشمن معمولی نمی‌تواند در برابر حمله‌های او مقاومت کند. البته خدایان بسیار دیگری نیز در بازی وجود خواهد داشت که برخی از آن‌ها نیز از بازسازی فاینال فانتزی ۷ بازگشته‌اند.

اودین

یکی از المان‌های جدید بازی، توانایی‌های سینرژی هستند. این‌ها حملات قدرتمندی هستند که در آن دو شخصیت با هم متحد می‌شوند تا جریان نبرد را تغییر دهند. با افزایش سطح گروه، توانایی‌های بیشتری باز می‌شود و این وابستگی بین اعضا را عمیق‌تر می‌کند. با استفاده از توانایی‌های منحصربه‌فرد، نوار سینرژی پر می‌شود. از طرفی درختان مهارت به عنوان عنصر جدیدی از رشد شخصیت اضافه شده است. شما می‌توانید توانایی‌های سینرژی را از طریق درختان مهارت نیز باز کنید. بسیاری از متریاهای جدید با توانایی‌های جدیدی که در بازی اول دیده نشده‌اند نیز در دسترس هستند، بنابراین بازیکنان گزینه‌های بیشتری برای شخصی‌سازی و ساخت لود‌اوت‌های مختلف شخصیت‌ها به سلیقه‌ی خود خواهند داشت.

حرکت بعدی دابل هلیکس نام دارد که کلود و سفیروث با یکدیگر آن را پیاده‌سازی می‌کنند. در این میان آریث می‌تواند کت را با انرژی جادویی آغشته و یک حمله‌ی گسترده را آغاز کند. حرکت جدید دیگر نینجا کاربین است که با کمک یوفی و بارت انجام می‌شود.

در رابطه با پیمایش در جهان بازی، گزینه‌های متعددی وجود دارد که چوکوبوها یکی از آن‌ها هستند. در این بازی هنگامی که یک چوکوبو را در طبیعت شکار کردید، می‌توانید در هر زمان در آن منطقه او را فرا بخوانید و این به شما کمک ویژه‌ای برای عبور از مناطق مختلف می‌کند. همچنین می‌توانید تجهیزات چوکوبوی خود را شخصی‌سازی کنید. گونه‌های مختلفی از چوکوبوها وجود دارد. برخی با استفاده از چنگال‌های قدرتمند خود می توانند از شیب‌های تند بالا و پایین بروند. برخی قدرت پرواز نیز دارند.

علاوه بر چوکوبوها، بازی دارای راه‌های بسیاری برای رفتن از یک مکان به مکان دیگر است. باگی یکی از این راه‌ها است. این ماشین که می‌تواند روی زمین و حتی در آب‌های کم عمق حرکت کند، سریع‌تر از چوکوبوها است. از طرفی در تفرجگاه ساحلی کوستا دل سول، می‌توانید سوار بر ویلی به عنوان یک وسیله‌ی نقلیه دو چرخ شده و با سرعت در شهر پرسه بزنید.

همانطور که ذکر شد، مینی‌گیم‌هایی نیز در انتظار بازیکنان است. یکی از این مینی‌گیم‌ها جی‌بایک است که در آن با موتور به مسابقه با دیگر شخصیت‌ها خواهید پرداخت. یکی دیگر از این بازی‌ها، مسابقاتی با محوریت چوکوبوها است که در نوع خود سرگرم‌کننده به نظر می‌رسند. در نهایت مینی‌گیم ۳D Brawler نوعی بازی مبارزه‌ای با جلوه‌های بصری خاص است. البته این تنها مینی‌گیم‌های بازی نخواهند بود. سازندگان ضمن اشاره به اینکه مینی‌گیم‌ها یکی از عناصر جذاب بازی اصلی بوده و در این نسخه بیشتر شده‌اند، بیان کرده‌اند که بسیاری از این بازی‌ها را را می‌توان در داستان اصلی تجربه کرد، اما همچنین مینی‌گیم‌ها و چالش‌های منحصربه‌فردی به عنوان بخشی از داستان‌های جانبی وجود دارند که می‌توانید در حین کاوش در نقشه‌ی جهان بازی آن‌ها را پیدا کنید. در این میان شایان ذکر است که از نظر حجم، میزان محتوای جانبی در Final Fantasy VII Rebirth تقریبا دو برابر محتوای مراحل اصلی است.

موسیقی

در رابطه با موسیقی، کجی کاواموری (Keiji Kawamori)، سرپرست موسیقی، در مصاحبه‌ای گفت:

دنیای Final Fantasy VII Rebirth بسیار بزرگتر Final Fantasy VII Remake است. به همین دلیل، تیم جلوه‌های صوتی انواع مختلفی از موسیقی‌های جدید را برای آن آن ایجاد کرده است. ما همچنین این بار تنوع ژانرهای موسیقی‌ها را گسترش داده‌ایم، بنابراین فکر می‌کنم که چیزهای زیادی برای لذت بردن وجود خواهد داشت. البته ما همچنین تنظیم مجدد آهنگ‌های کلاسیک و اصلی فاینال فانتزی ۷ را نیز در برنامه‌ی خود داریم، بنابراین امیدوارم که طرفداران از مقایسه‌ی نسخه‌های مختلف یک آهنگ لذت ببرند و ببینند که چه چیزی تغییر کرده است.

نسخه‌ی کالکتورز Final Fantasy VII Rebirth

نسخه‌های مختلف

بازی در نسخه‌های فیزیکی و دیجیتالی مختلف در دسترس قرار می‌گیرد. نسخه‌ی استاندارد به طور کلی ۶۹.۹۹ دلار قیمت خواهد داشت و تنها شامل بازی خواهد بود. نسخه‌ی دلوکس با قیمت ۹۹.۹۹ دلاری در کنار بازی شامل دیسک موسیقی‌های بازی، آرت‌بوک و استیل‌بوک است. در این میان نسخه‌ی کالکتورز بازی با قیمت ۳۴۹.۹۹ دلاری از مواردی نظیر بازی، مجسمه‌ی کلکسیونی و بزرگ از سفیروث، محتویات نسخه‌ی دلوکس به همراه آیتم‌های دیجیتالی از جمله محتوای قابل دانلود Summoning Materia است که به بازیکنان امکان می‌دهد تا Moogle Trio و Magic Pot را احضار کنند. از طرفی برخی لوازم جانبی نظیر Reclaimant Choker و زره‌ی Orchid Bracelet نیز در این نسخه قرار خواهند داشت.

در مورد نسخه‌های دیجیتالی، نسخه‌ی دیجیتال دلوکس ۸۹.۹۹ دلاری در کنار بازی شامل موسیقی‌ها و آرت‌بوک بازی به صورت دیجیتالی، Magic Pot، آیتم Reclaimant Choker و زره‌ی Orchid Bracelet است. شما همچنین می‌توانید با پرداخت تنها ۲۰ دلار، نسخه‌ی استاندارد را به این نسخه ارتقا دهید. از طرفی بسته‌ی Final Fantasy VII Remake [107 articles]” href=”https://www.gematsu.com/games/final-fantasy-vii-remake”>Final Fantasy VII Remake and Final Fantasy VII Rebirth Twin Pack نیز با قیمت ۹۹.۹۹ دلار در دسترس خواهد بود. این بسته شامل Final Fantasy VII Rebirth است و از طرفی بازی Final Fantasy VII Remake Intergrade را به محض پیش‌سفارش بسته در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد. نسخه‌ی Final Fantasy VII Rebirth Digital Deluxe Twin Pack با قیمت ۱۱۹.۹۹ دلاری خود، در کنار محتویات بسته‌ی قبلی، از محتویات نسخه‌ی دیجیتال دلوکس نیز بهره می‌برد. در نهایت با اینکه این بازی مستقل از نسخه‌ی اصلی است اما برای طرفدارانی که بازی قبلی را انجام داده‌اند، پاداش‌های ویژه‌ای در نظر گرفته شده که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا با چیزهای اضافی کار را شروع کنند.

بازی Final Fantasy VII Rebirth در ۲۹ فوریه‌ی ۲۰۲۴ (۱۰ اسفند ۱۴۰۲) برای پلی‌استیشن ۵ عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر و تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی تریلرهای بازی گیم‌پلی بررسی بازی راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی سونی مدل Playstation 5 ظرفیت 825 گیگابایت
کنسول بازی سونی مدل Playstation 5 Digital Edition ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

Adblock test (Why?)

لینک منبع خبر

whistle

doornegar.com

این وبلاگ، جایگزین سیگار برای نگارنده آنست. ظاهربین نباشیم و ظاهرسازی هم نکنیم. این رسانه، متعهد است سکان جهت دهی افکار عمومی را از بوق های تبلیغاتی سنتی و زرد پس بگیرد. تم(پوسته) این بنگاه بازنشر خبر، ترکیبی از رنگ سبز واتساپ، پیمایش بینهایت اینستاگرام و دارک مود توییتر هست. انواع تبلیغات و آگهی شما پذیرفته می شود. برای رزرو جایگاه پیام بازرگانی خود، به شماره ۰۹۳۰۴۲۸۲۵۳۱ پیغام واتساپی دهید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.