فهرست بستن

بازی Devil May Cry 5 Special Edition برای پلی استیشن 5 معرفی شد

شب گذشته سونی میزبان یک رویداد مهم با محوریت نسل بعدی کنسول این کمپانی و بازی‌های نسل بعد بود که در آن شاهد اعلام قیمت و زمان عرضه کنسول جدید نیز بودیم. در کنار این اتفاق، کمپانی ژاپنی چندین عنوان شاخص را برای نسل بعد کنسول خود نیز معرفی کرد. بازی Devil May Cry 5 Special Edition یکی از مهم‌ترین این عناوین بود که برای کنسول پلی استیشن 5 معرفی شد.

تریلر گیم پلی بازی Devil May Cry 5 Special Edition

در جریان رویداد شب گذشته سونی رسما اعلام شد که نسخه جدید عنوان Devil May Cry که جدیدترین قسمت از این فرنچایز محبوب محسوب می‌شود، همزمان با عرضه پلی استیشن 5 در ماه نوامبر منتشر خواهد شد. نسخه ویژه این بازی دارای ویژگی‌های جدیدی است که یکی از مهم ترین آنها، قابل بازی بودن شخصیت Vergil است. موضوعی که در تریلر گیم پلی نمایش داده شده توسط سونی نیز مشهود است. استودیو کپ‌کام دو حالت جدید با عناوین Turbo Mode و Legendary Dark Knight Mode نیز به این بازی اضافه کرده است. همچنین پشتیبانی از فناوری Ray Tracing نیز برای این بازی بر روی کنسول نسل بعد سونی تائید شده است.

با این حال Devil May Cry 5 حتی بدون ویژگی‌های جدید اضافه شده در نسخه مخصوص نیز یکی از بازی‌های برتر در سبک اکشن بوده و از بهترین قسمت‌ها در این فرنچایز به حساب می‌آید. مکانیزم مبارزه این بازی از بارزترین نقاط قوت آن است. داستان و شخصیت پردازی این عنوان نیز به قدری قوی است که تا پیش از این در هیچ یک از قسمت‌های Devil May Cry شاهد نبوده‌ایم. Devil May Cry 5 Special Edition در تاریخ 12 نوامبر برای پلی استیشن 5 در امریکای شمالی و 19 نوامبر در سراسر جهان منتشر خواهد شد. شخصیت Vergil به عنوان یک بسته الحاقی مجزا برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی منتشر خواهد شد. نسخه فیزیکی این بازی نیز کمی بعدتر برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس عرضه خواهد شد.

بیشتر بخوانید: پلی استیشن 5 با خدای جنگ به جنگ ایکس باکس می‌رود – تیزر بازی God of War: Ragnarok

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *