فهرست بستن

بازی Call of Cthulhu با رزولوشن ۴K در ایکس باکس وان ایکس با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا نخواهد شد

بازی Call of Cthulhu با رزولوشن 4K در ایکس باکس وان ایکس با نرخ 60 فریم بر ثانیه اجرا نخواهد شد

بازی Call of Cthulhu یک عنوان سبک ترسناک است که با استفاده از المان های کارگاهی و همچنین تمرکز بر روی بخش داستانی بازی بسیار هیجان انگیز به نظر می رسد .  در این بازی به مانند سایر بازی های سبک ترسناک از جلوه های بصری بسیار چشمگیری استفاده شده است و بر اساس گفته تیم توسعه دهنده این عنوان جلوه های بصری بازی در کنسول ایکس باکس وان ایکس نسبت به سایر پلتفرم ها تقویت شده است .

به تازگی تیم توسعه دهنده استودیو Cyanide ، Diane Quenet مدیر پروژه ، Romain Wiart سرپرست نویسندگان بازی در مصاحبه ای با وب سایت گیمینگ بولت درباره موارد مختلف این بازی توضیحاتی را ارائه کرده اند . یکی از موضوعات این گفت و گو کیفیت اجرایی بازی Call of Cthulhu بر روی کنسول ایکس باکس وان ایکس بوده است . تیم توسعه دهنده بازی در مورد این موضوع عنوان کرده اند که بازی Call of Cthulhu از تمامی ویژگی های که کنسول Xbox One X در اختیار آن ها قرار می دهد استفاده خواهد کرد . البته این بازی با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا نخواهد شد اما حتما از رزولوشن ۴k  در این کنسول پشتیبانی می کند . در حال حاضر مشخص نیست که تیم توسعه دهنده بازی این رزولوشن را به صورت native به اجرا در خواهند آورد یا که از روش های دیگری استفاده می کنند .

شایان ذکر است که بازی Call of Cthulhu  در تاریخ ۳۰ اکتبر ( ۸ آبان ) برای پلتفرم های پلی استیشن ۴ ، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد .

 

بازدید: 28

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.