بازی رایگان Tom Clancy's XDefiant یوبیسافت معرفی شد؛ تلفیقی از دویژن، گوست ریکان و اسپلینترسل

شایعاتی مبنی بر عرضه یک بازی چندنفره جدید از یوبیسافت با نام رمز «Battlecat» به گوش می‌رسید که سرانجام اولین جزئیات از شوتر رایگان این استودیو تحت عنوان بازی Tom Clancy’s XDefiant  منتشر شد. در ادامه با تماشای تیزر معرفی و ارائه توضیحات این بازی جدید یوبیسافت همراه باشید.

بازیXDefiant  توسط استودیوی یوبیسافت سانفرانسیسکو توسعه یافته و یک عنوان تیراندازی 6 به 6 است تمرکز خود رو را بر فعالیت‌های تیمی قرار می‌دهد. ایکس دیفاینت بیشتر از تیراندازی‌های تاکتیکی مبتنی بر بازی‌های پیشین تام کلنسی، از شوتری مانند بازی‌هایی چون Overwatch و Call of Duty پیروی می‌کند.

یوبیسافت با انتشار ویدیویی، نمای کلی از بازی تام کلنسی XDefiant را ارائه می‌دهد که به شدت به درگیری‌های گروهی تمرکز دارد. در این بازی از سری Tom Clancy ، یوبیسافت تلفیقی از اکشن‌ها، عناصر محیطی و سلاح‌های بازی‌هایی چون Splinter Cell ، The Division  و Ghost Recon را به همراه آورده است.

این بازی شوتر یوبیسافت با گذشت زمان شاهد بروزرسانی‌ها و اضافه شدن محتوای جدید خواهد بود. توسعه دهندگان همچنین اشاره کرده‌اند که XDefiant می تواند «فراتر از» جهان Tom Clancy باشد و حتی ممکن است بخش‌هایی از سایر فرانچایزهای Ubisoft نیز به آن اضافه شود.

تیزر رسمی ایکس دیفاینت گروه‌های مختلف موجود در بازی را به همراه قابلیت‌ها و ابزاری که دارند به نمایش می‌گذارد. در واقع مانند عنواین قبیل سری تام کلنسی شما در نقش یک اپراتور با مشخصات از پیش تعیین شده نیستید و قرار است به عنوان شخصیت‌های جدید، به دنبال بازی کردن رنک‌آپ کنید.

با استفاده از چهار گروه قابل بازی Echelon ، Cleaners، Outcasts و Wolves شما می‌توانید توانایی‌ها و امکانات کاراکتر خود را گسترش دهید. در این بازی، اعضای گروه Echelon از قابلیت‌های مخفی کاری سم فیشر در سری Splinter Cell بهره می‌برند، گروه Cleaners ابزار و امکاناتی نظیر شورشیان بازی دویژن در اختیار دارند و گروه Wolves نیز در واقع اعضای تیم Ghost Recon: Breakpoint هستند که از پتانسیل تیراندازی بالایی برخوردارند.

توسعه دهندگان اظهار داشتند که بازی تام کلنسی XDefiant همچنین تمرکز زیادی بر روی شخصی سازی اسلحه و لوازم خواهد داشت. اولین تست بتا قابل بازی ایکس دیفاینت از 5 آگوست (14 مرداد) اجرا می‌شود که در اختیار بازیکنانی قرار می‌گیرد که در وب سایت رسمی بازی ثبت نام می‌کنند.

Adblock test (Why?)

لینک منبع

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *