فهرست بستن

بازی انحصاری IO Interactive برای اکس باکس با اسم رمز Dragons

احتمالا بسیاری از شما IO Interactive با فرنچایز بسیار محبوب HITMAN (هیتمن) به یاد دارید اما این استودیوی دانمارکی از زمانی که مستقل شده به دنبال اهداف جدیدیست و ظاهرا یکی از آنها بازی انحصاری IO Interactive برای اکس باکس می‌باشد.

پس از عرضه موفقیت آمیز HITMAN 3، توسعه دهندگان این استودیو اعلام کردند مشغول کار روی Project 007 یک عنوان بر پایه شخصیت جیمز باند هستند که البته داستان آن اقتباسی از فیلم‌ها نیست. با این حال پروژه مذکور تنها چیزی نیست که این استودیو روی آن کار می‌کند زیرا مدیر عامل آنها Hakan B. Abrak آخرین در مصاحبه‌ای با GamesIndustry اعلام کرده بود که مشغول توسعه چند بازی هستند.

بازی انحصاری IO Interactive برای اکس باکس

با توجه به گزارش جدید Windows Central بازی سوم تحت توسعه IO Interactive می‌تواند یک عنوان انحصاری برای اکس باکس باشد که توسط مایکروسافت منتشر خواهد شد. جزئیات چندانی در دسترس نیست اما صحبت یک “دنیای متصل” (حضور قابلیت‌های آنلاین و چند نفره) شده که در جهانی خیالی با اژدها رخ می‌دهد. در واقع گفته می‌شود اسم رمز پروژه Dragon (اژدها) است.

عنوان Project 007 استودیوی IO Interactive

Eurogamer نیز به شکل مستقل چنین موضوعی را با استناد به منابع خود گزارش کرده، بنابراین احتمال صحیح بودن چنین شایعه‌ای کم نیست. البته که در صورت صحیح بودن این بازی سال‌ها با عرضه فاصله دارد زیرا IO Interactive در حال حاضر مشغول توسعه Project 007 و این بازی جدید به شکل همزمان است. البته آنها قصد دارند تعداد نفرات حاضر در استودیوهای خود را دو برابر کنند. در عین حال همین ماه بود که IOI Barcelona نیز به شکل رسمی افتتاح شد تا به دو استودیوی کپنهاگ و مالمو برای توسعه HITMAN و Project 007 و عنوان معرفی نشده (احتمالی Dragon) کمک کند. در هر صورت به نظر می‌رسد مایکروسافت به غیر از خرید استودیو به دنبال سپردن توسعه بازی به استودیوهای مستقل نیز هست تا عناوین بیشتری را با سرعت بالاتر به بازار عرضه کند.

بیشتر بخوانید: پابجی لایت تعطیل شد – پایان سرویس‌دهی نسخه سبک‌تر

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *