بازدید دبیر ستاد فناوری‌های فرهنگی و نرم از خانه سعدالسلطنه

مسعود حسنلو؛ دبیر ستاد توسعه فناوری‌های فرهنگی و نرم و سجاد زوار؛ مشاور ستاد صبح پنجشنبه ۵ بهمن ماه از خانه خلاق و نوآوری سعدالسلطنه پارک علم و فناوری قزوین بازدیدکردند.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، در ابتدا هومان بابااولادی؛ مدیر خانه خلاق و نوآوری سعدالسلطنه ضمن خیرمقدم، به معرفی خانه خلاق و نوآوری سعدالسلطنه، اقدامات صورت گرفته در جهت شتاب‌دهی و حمایت از فعالان حوزه صنایع خلاق، ظرفیت‌های موجود در مرکز و همچنین ظرفیت‌های استان قزوین در حوزه صنایع خلاق پرداختد.

سپس تیم‌های مستقر در مرکز به معرفی محصولات و خدمات خلاقانه خود در سطوح  ملی و بین المللی پرداختند.

در ادامه بابااولادی بیان کرد: که یکی از دغدغه‌های مهم تیم‌ها موضوع پرداخت مالیات توسط شرکت‌های حقوقی می‌باشد که می‌بایست تمهیداتی در نظر گرفت تا شرکت‌های خلاق بتوانند همانند شرکت‌های دانش بنیان معاف مالیاتی باشند و حمایت‌های مادی و معنوی از هسته‌ها و تیم‌های مستقر در خانه‌های خلاق که دارای خدمات و محصولات ارزش‌آفرین هستند، صورت پذیرد.

پس از معرفی تیم‌ها، حسنلو؛ دبیر ستاد توسعه فناوری‌های فرهنگی و نرم طبق آخرین قوانین و دستوالعمل‌ها موضوعاتی را در جهت حل مسائل و مشکلات تیم‌ها ارائه کرد.

در انتها از فضاهای مختلف خانه خلاق و نوآوری سعدالسلطنه از جمله تیم‌های مستقر،  فضای کار اشتراکی، سالن برگزاری رویدادها و … که در دل کاروانسرای تاریخی سعدالسلطنه قرار گرفته است، بازدید بعمل آمد.

نوشته بازدید دبیر ستاد فناوری‌های فرهنگی و نرم از خانه سعدالسلطنه اولین بار در خبرگزاری سیناپرس. پدیدار شد.

لینک منبع خبر


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.