فهرست بستن

بازخورد اپل به مشکل سبز شدن نمایشگر آیفون ۱۲

جدیدترین سری آیفون ۱۲ اپل اخیرا وارد بازار شده است، و حتی با وجود اینکه تلفن های بسیار خوبی هستند اما بی نقص نیستند. ما درباره  مشکل سبز شدن آیفون ۱۲ گزارش های زیادی شنیدیم. امروز شاهد بازخورد اپل به مشکل سبز شدن نمایشگر آیفون ۱۲ هستیم.

مشکل سبز شدن نمایشگر آیفون ۱۲

به نظر می رسد که سری جدید آیفون بیش از آنچه انتظار می رفت با مشکلات روبرو شده است. در شکایات کاربر معمولا پیامک ها یا نوتیفیکیشن های از دست رفته در مدل های ۶.۱ اینچی آیفون ۱۲ یا آیفون ۱۲ مینی ارتباط دارند و اینکه چگونه در صفحه قفل مشکل تاچ دارند، عنوان شده است.

آخرین اشکال نیز مربوط به نمایشگر آیفون ۱۲ است که اکنون رنگ سبز و فلیکرینگ دارد. این مشکلات در صفحه انجمن پشتیبانی اپل نشان داده می شوند، و متأسفانه، هیچ راه حلی فوری در دسترس نیست.

بچه های حاضر در MacRumors سند داخلی اپل را در دست دارند که این شرکت در برخی از نمایشگرهای آیفون ۱۲ این مسئله را تأیید می کند و همچنین شروع به دادن دستورالعمل هایی کرده است که در هنگام مواجه شدن با این مشکلات چه کاری باید انجام شود.

“در سندی که این هفته با ارائه دهندگان خدمات مجاز اپل به اشتراک گذاشته شده است، اپل می گوید که از گزارش های مشتری در مورد این موضوع مطلع است و در حال بررسی است. اپل به تکنسین ها توصیه کرده است که حداقل در حال حاضر از سرویس دهی به تلفن های آیفون آسیب دیده خودداری کنند و در عوض به مشتریان اطلاع دهند که باید آیفون خود را با آخرین نسخه iOS به روز نگه دارند. این راهنمایی نشان می دهد که ممکن است اپل اطمینان داشته باشد که می تواند در به روزرسانی نرم افزار آینده این مشکل را برطرف کند.”

مشکل سبز شدن نمایشگر آیفون ۱۲

مشکل سبز شدن نمایشگر آیفون ۱۲

این اولین بار نیست که نمایشگرهای آیفون این مسئله را تجربه می دهند، زیرا نسخه قبلی یعنی آیفون ۱۱ نیز تحت تأثیر یک مشکل مشابه قرار گرفت. با این حال، اپل موفق شد با به روزرسانی نرم افزار iOS 13.6.1 آن را برطرف کند، به این معنی که به زودی با به روزرسانی نرم افزار آینده، سوسو زدن (فلیکرینگ)، رنگ سبز یا خاکستری یا سایر تغییرات ناخواسته در صفحات آیفون ۱۲ برطرف می شود.

در همین حال، سعی کنید میزان روشنایی صفحه نمایش را روی 90٪ یا پایین تنظیم کنید و ببینید آیا این مسئله روی iPhone 12 شما نیز تأثیرگذار است، زیرا کاربران ادعا می کنند این حالتی است که نمایشگر تغییرات ناخواسته را نشان می دهد.

نظر شما چیست؟ شما آیفون ۱۲ دارید؟ مشکل سبز شدن نمایشگر را تجربه کردید؟

Let’s block ads! (Why?)

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *