باتری آیفون ۱۵ چقدر است

باتری آیفون ۱۵
باتری آیفون ۱۵
ظرفیت باتری آیفون ۱۵
حجم باتری ایفون ۱۵

در حالی که اپل هیچ وقت به صورت رسمی اعلام نمی‌کند که چه ظرفیت برای باتری آیفون‌های خودش در نظر گرفته، امروز ظرفیت باتری تمام مدل‌های آیفون ۱۵ مشخص شد. باید بگوییم که ظرفیت باتری تمام مدل‌های آیفون ۱۵ در مقایسه با مدل سال گذشته افزایش پیدا کرده است. در ادامه می‌توانید باتری آیفون ۱۵ را مشاهده کنید.

ظرفیت باتری iPhone 15

مدل گوشی ظرفیت باتری
باتری آیفون ۱۵ ۳۳۴۹ میلی‌آمپر ساعت
باتری آیفون ۱۵ پلاس ۴۳۸۲ میلی‌آمپر ساعت
ظرفیت باتری آیفون ۱۵ پرو ۳۲۷۴ میلی‌آمپر ساعت
حجم باتری ایفون ۱۵ پرو مکس ۴۴۲۲ میلی آمپر ساعت

باتری آیفون ۱۵ در مقایسه با مدل سال گذشته اندگی افزایش داشته است. آیفون ۱۵ از باتری ۳۳۴۹ میلی‌آمپر ساعتی استفاده می‌کند. ظرفیت باتری آیفون ۱۴ تنها ۳۲۷۹ میلی‌امپر ساعت بود. ظرفیت باتری آیفون ۱۵ پلاس هم ۴۳۸۲ میلی‌آمپر ساعت اعلام شده است. ظرفیت باتری آیفون ۱۴ پلاس ۴۳۲۵ میلی‌آمپر ساعت بود.

حجم باتری ایفون ۱۵ پرو هم در مقایسه با مدل سال گذشته بهبود داشته است. آیفون ۱۵ پرو با باتری ۳۲۷۴ میلی‌امپر ساعتی راهی بازار می‌شود و این در حالی است که آیفون ۱۴ پرو با باتری ۳۲۰۰ میلی‌آمپر ساعتی راهی بازار شده بود. گوشی آیفون ۱۵ پرو مکس از باتری ۴۴۲۲ میلی‌آمپر ساعتی استفاده می‌کند و گوشی آیفون ۱۴ پرو مکس هم با باتری ۴۳۲۳ میلی‌امپر ساعتی راهی بازار شده بود.

ads

مشخصات و ویژگی های جدید ایفون ۱۵ در رویداد اپل مشخص گردید:

آیفون ۱۵ اپل معرفی شد

Adblock test (Why?)

لینک منبع

whistle

doornegar.com

این وبلاگ، جایگزین سیگار برای نگارنده آنست. ظاهربین نباشیم و ظاهرسازی هم نکنیم. این رسانه، متعهد است سکان جهت دهی افکار عمومی را از بوق های تبلیغاتی سنتی و زرد پس بگیرد. تم(پوسته) این بنگاه بازنشر خبر، ترکیبی از رنگ سبز واتساپ، پیمایش بینهایت اینستاگرام و دارک مود توییتر هست. انواع تبلیغات و آگهی شما پذیرفته می شود. برای رزرو جایگاه پیام بازرگانی خود، به شماره ۰۹۳۰۴۲۸۲۵۳۱ پیغام واتساپی دهید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.