فهرست بستن

اینفینیتی QX50 مدل ۲۰۲۱ با تجهیزات بیشتر معرفی شد

۲۷ مهر ۹۹ ساعت ۱۷:۵۷

اینفینیتی QX50 مدل ۲۰۲۱ با تجهیزات بیشتر و قیمت بالاتر نسبت به قبل معرفی شد. در ادامه با مشخصات و امکانات این خودرو کراس اوور لوکس ژاپنی آشنا می‌شویم.

اینفینیتی QX50 به عنوان کراس اوور پایه این خودروساز ژاپنی هرچه که از سنش می‌گذرد بهتر می‌شود و اکنون نیز مدل ۲۰۲۱ آن به تجهیزات مناسبی مجهز شده است؛ به گونه‌ای که تمامی مدل‌های QX50 2021 در حال حاضر به صورت استاندارد از سیستم پیشگیری از برخورد خودکار و کیسه‌های هوای جانبی بهره می‌برند. همچنین این کراس اوور هنگام تصادف به صورت اتوماتیک رانندگان را به اپراتوری متصل می‌کند که می‌تواند با سرویس‌های اضطراری تماس برقرار کند.

اینفینیتی QX50 مدل 2021

اینفینیتی QX50 مدل 2021

علاوه بر تجهیزات ایمنی جدیدی که این کراس اوور به آنها مجهز شده است، شرکت اینفینیتی برای آن وای فای هات اسپات و شیشه جلوی آکوستیک را در نظر گرفته که این شیشه قادر است فضایی آرام‌تر را در کابین به وجود آورد. اکنون مشتریان برای اینفینیتی QX50 مدل ۲۰۲۱ می‌توانند رنگ بدنه جدید مشکی مینرال را نیز سفارش دهند.

مشخصات اینفینیتی QX50 مدل ۲۰۲۱

اینفینیتی QX50 مدل 2021

اینفینیتی QX50 مدل 2021

قیمت مدل پایه اینفینیتی QX50 مدل ۲۰۲۱ نسخه پیور از ۳۷ هزار و ۹۵۰ دلار آغاز می‌شود که نسبت به مدل سال قبل حدود ۷۰۰ دلار افزایش پیدا کرده است. این نسخه همانند تمامی مدل‌های QX50 از موتور ۴ سیلندر ۲ لیتری توربو بهره می‌برد که می‌تواند قدرتی برابر با ۲۶۸ اسب بخار و گشتاور ۳۸۰ نیوتن‌متر را به تولید برساند. این موتور از طریق یک گیربکس CVT قدرت خود را به چرخ‌ها منتقل می‌کند که البته مشتریان برای آن می‌توانند سیستم چهار چرخ محرک را نیز سفارش دهند.

اینفینیتی QX50 مدل 2021

اینفینیتی QX50 مدل 2021

مدل QX50 لوکس نیز حدود ۴۱ هزار و ۵۰۰ دلار قیمت دارد که نسبت به قبل ۱۲۵۰ دلار افزایش قیمت را تجربه کرده است. هرچند این خودرو به صورت استاندارد از امکاناتی بیشتری نظیر پروپایلوت، کروز کنترل هوشمند، دستیار کنترل فاصله، پایش نقاط کور و صندلی‌های جلوی گرم شونده بهره می‌برد.

اینفینیتی QX50 مدل 2021

اینفینیتی QX50 مدل 2021

مشتریان این کراس اوور می‌توانند برای آن پکیج ظاهری جدیدی را سفارش دهند که از برخی قطعات مدل ادیشن ۳۰ سال قبل برخوردار خواهد بود. این پکیج مواردی چون عناصر کرومی مشکی و رینگ‌های ۲۰ اینچی با همین رنگ، آینه بغل‌های تیره و جلوپنجره مشکی را شامل می‌شود.

اینفینیتی QX50 مدل 2021

اینفینیتی QX50 مدل 2021

تغییرات برجسته دیگری در این خودرو مشاهده نمی‌شود، اما QX50 Essential این کراس اوور از تکنولوژی تشخیص علائم ترافیکی بهره می‌برد و مدل QX50 Sensory نیز به صورت استاندارد به پکیج آب‌وهوا و هدآپ دیسپلی مجهز شده است. مدل اتوگراف به صورت استاندارد از فرمان تطبیقی سود می‌برد و برای مدل‌های چهار چرخ محرک این خودرو نیز پکیج یدک کشی در نظر گرفته شده است.

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *