اینستاگرام اکنون به شما امکان می‌دهد موسیقی را به عکس های خود اضافه کنید

ماه گذشته، اینستاگرام شروع به آزمایش امکان اضافه کردن آهنگ به پروفایل‌ها  کرد. ظاهراً ادغام صدا در برنامه به همین جا ختم نشد، و حالا راهی برای افزودن موسیقی پخش خودکار به عکس‌های ارسال شده ارائه کرده است.

اینستاگرام که از طریق حساب Creators خود اعلام کرده، امکان افزودن موسیقی به عکس‌هایی را که در فید برنامه ظاهر می‌شوند، نیز وجود دارد که اجازه می‌دهد سازندگان ابزار اضافی برای «جان بخشیدن به محتوای خود و بیان خود» داشته باشند.

به این ترتیب توانایی جفت کردن موسیقی با عکس‌ها را در فید به همان روشی که قبلاً در Reels و Stories پشتیبانی می‌کرد، اضافه می‌کند.

محتواسازان اکنون می توانند یک عکس آپلود کنند و سپس آهنگی را انتخاب کنند که با مشاهده عکس پخش شود. برای انجام این کار، سازندگان یک عکس را برای اضافه کردن به صورت عادی انتخاب می‌کنند، اما قبل از اشتراک‌گذاری، «افزودن موسیقی» را انتخاب کنید. این رابط به کاربران امکان می دهد آهنگ‌ها را جستجو کنند یا لیست های “Trending” یا “For You” اینستاگرام را مرور کنند. هنگامی که آهنگی پیدا شد، کاربران می توانند مدت زمان کلیپ (بین پنج تا ۹۰ ثانیه) را انتخاب کنند و سپس پست را منتشر کنند. وقتی سایر کاربران به آن پیمایش کنند، این موسیقی روی فید پخش می‌شود.

اینستاگرام، مانند تمام دارایی های متا، اخیرا با مشکل استقبال و رشد مواجه بوده است. با وجود این، این شرکت در تلاش است تا Reels را جا بیندازد.

متا مشکلات دیگری از جمله ضررهای هنگفت مرتبط با فشار خود را به متاورس دارد – تلاشی ناکام (تا حالا) که اخیراً به تعداد زیادی اخراج در شرکت منجر شد.

Adblock test (Why?)

منبع خبر

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *