فهرست بستن

ایلان ماسک مجری برنامه Saturday Night Live خواهد شد

مدیرعامل شرکت‌های Space X  و تسلا در دنیای مجازی به اندازه کافی به رفتارهای غیرمعمول و هیجانی معروف است. اما ظاهرا این رفتارها برای او کافی نیست و باز هم پتانسیل زیادی برای ارائه خود دارد. در جدیدتری خبری که خبرگزاری Variety منتشر کرده است، ایلان ماسک در تاریخ 8 ماه می مجری گری برنامه معروف ‘Saturday Night Live’ را بر عهده خواهد گرفت و به اجرا در برنامه‌ی زنده آن خواهد پرداخت. آنطور که از شایعات پیداست، خواننده معروف آمریکایی مایلی سایرس هم به عنوان مهمان این برنامه ظاهر خواهد شد. برای جزئیات بیشتر ایلان ماسک مجری برنامه Saturday Night Live با ما همراه باشید.

ایلان ماسک مجری برنامه Saturday Night Live خواهد شد (برای 1 قسمت) 01

اینکه چه فکری در ذهن مالکین و مدیران شرکت SNL (صاحب مجموعه نمایشی Saturday Night Live آمریکا) گذشته که تصمیم به دعوت از مدیر عامل شرکت‌های بزرگ تکنولوژی یعنی ایلان ماسک گرفته‌اند مشخص نیست اما قطع به یقین، شهرت وی در چند سال اخیر می‌تواند هم این برنامه و هم این شبکه را با یک ترند بزرگ مواجه کند. شرکت Space X به تازگی دومین ماموریت عملیاتی خود را آغاز کرده و در کنار آن شرکت تسلا نیز به استاندارد جهانی خودرو الکتریکی تبدیل شده است. وی با یک توییت می‌تواند قیمت بیت کوین را بالا و پایین کند. پس قطعا حضور او در یک برنامه تلویزیونی اتفاقات زیادی را به وجود خواهد آورد.

شرکت SNL سابقه زیادی در دعوت افراد مشهور و متفاوت برای مجری گری در برنامه تلویزیونی خود دارد. پیش از ایلان ماسک، برندون تارتیکوف صاحب شبکه NBC از جورج استاینبرنر (رییس تیم بیسبال یانکی) در سال 1990 دعوت کرده بود تا میزبان برنامه تلویزیونی وی باشد اما ایلان ماسک یک موضوع دیگر است. استفاده از بازیگران و دیگر چهره‌های مشهور برای مجری شدن در برنامه‌های تلویزیونی امری عادی است اما پر حاشیه‌ترین مرد جهان چه؟

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *