فهرست بستن

ایده‌ی جدید ایلان ماسک: درون خودرو تسلا خود GTA بازی کنید!

از توییت‌های جدید ایلان ماسک می‌توان دریافت که او هدف‌های بزرگی برای اضافه کردن بازی‌هایی ویدیویی به خودروهای تسلا دارد. در جدیدترین این توییت‌ها نام بازی GTA مطرح شده است. ماسک همچنین در مصاحبه‌های اخیر خود به افزودن بازی‌های کامپیوتری به خودردوهای تسلا اشاره‌ای داشته است، پس احتمالاً در آینده‌ای نه‌چندان دور لفظ «گیمینگ درون خودرو» هم به میدان بازی‌های کامپیوتری راه می‌یابد!

ممکن است بسیاری توییت اخیر وی را شوخی فرض کنند، اما دنیای تکنولوژی می‌داند که ایلان ماسک مرد عمل است. البته افزودن دستگاهی که تجربه‌ی یک بازی شوتر اول شخص را به انسان القا کند، آن هم در یک خودرو کار بسیار پیچیده‌ای است حتی برای ایلان ماسک.

اگر افزودن بازی‌های شوتر اول شخص کار دشواری است، بازی Minecraft چطور؟ ایلان ماسک ماه گذشته توییتی در مورد اضافه کردن بازی ماین‌کرفت به خودروهای تسلا به اشتراک گذاشت. در این توییت ماسک حتی به بازی‌ واقعیت افزوده‌ی Pokemon Go هم اشاره کرد.

elon-minecraft.jpg

قبل از آن نیز در توییتی در مورد حضور بازی Witcher در خودروهای تسلا از دنبال‌کنندگان خود سوال کرد و گذشته از تمام این حرف‌ها هم‌اکنون نیز در برخی از مدل‌های تسلا بازی‌های مسابقه‌ای وجود دارد که می‌توان برای بازی کردن از فرمان و پدال‌های خودِ ماشین استفاده کرد، پس حضور بازی‌های ویدیویی در مدل‌های بعدی تسلا زیاد هم دور از ذهن نیست.

elon-witcher.jpg

در جدیدترین توییت خود، Musk مدعی شد چیزی نمانده تا زمانی که یک نفر در بازی GTA درون یک تسلا، یک تسلا بدزدد!!

musk-tweet-gta.jpg

قسمت نظرات این توییت پر از سوالات افراد مشتاق این ایده بوده ولی باید در نظر داشت که بازی جذابی مانند GTA قسمت بزرگی از توجه و تمرکز افراد را به خود جلب می‌کند و رانندگی در چنین وضعیتی اصلاً ایده‌ی جالبی نیست. اما اگر تسلا بخش ماشین‌های خودران خود را توسعه دهد، ایده‌ی بازی‌های کامپیوتری درون خودرو می‌تواند بسیار هیجان‌انگیز و جذاب باشد. با این اوصاف به نظر  تا عملی شدن چنین ایده‌هایی هنوز فاصله داریم.

البته تا این زمان تمام این صحبت‌ها حدس و گمانه‌زنی‌های دوست‌داران تکنولوژی بنا بر گفته‌های ایلان ماسک است و خبری رسمی در این مورد منتشر نشده است، اما شخصیت او به‌گونه‌ای است که چنین حرف‌های عجیب و غریبی را به واقعیت تبدیل می‌کند.

نظر شما در مورد ایده‌ی تازه‌ی ایلان ماسک چیست؟ فاجعه‌آمیز یا خلاقانه؟

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *